Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Rieju
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Rieju

Bildegalleri

(1/5)
Inaktiv

Rieju RS-3 50

Modellår

2015

Kilometerstand

7 863 km

Slagvolum

50 cc

Effekt

1 hk

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BH4298

Beskrivelse

Selger mopeden til guttungen da den ikke blir brukt lenger fordi han har fått seg bil. Den er trimmet og går gått. (90-100kmt) Helt nytt batteri men kjede/tannhjul/hjul lager foran og bak ble byttet i fjor. Den er lett startet (el-start) og alt det elektriske funker som den skal. Ring hvis du interessert så kan vi avtale om du vil prøve kjøre den. Tlf. 41206266

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
11 369 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Rieju
Modell
RS-3 50
Modellår
2015
Type
Moped
Drivstoff
Bensin
Effekt
1 hk
Slagvolum
50 cc
Kilometerstand
7 863 km
Vekt
127 kg
Farge
Rød
Registreringsnummer
BH4298
Chassis nr. (VIN)
VTPRS311D00F00453
Eiere
3

Utstyr

  • Effektanlegg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3660 Rjukan
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

415224496

Sist oppdatert

2. juli 2025, 17:34

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Rieju
Moped