
Vi kjøper din bruktbil
Selg din bruktbil helt risikofritt og veldig enkelt. Vi tar all risiko ved videresalg og du får pengene fra oss umiddelbart inn på din konto.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
7-seter | automat | Diesel | Hengerfeste
2021
53 000 km
Automat
Diesel
Totalpris
Vi har fått inn en nydelig Peugeot 5008 i en elegant blå farge - en romslig og praktisk familiebil med høy komfort og kjøreglede!
Diesel: Dette er en driffstoffgjerrig dieselmotor kombiner med automatgir for en behagelig kjøring.
Bilen er utstyrt med gode seter, for ekstra god støtte for de lange bilturer med familien.
Hengerfeste kan trekke opp til 1200kg, perfekt for tilhengeren, sykkelstativet eller campingvogna!
Lettkjørt, stabil og trygg bil som passer like god i byen som på landeveien.
Tilstand: Bilen er pen og velholdt, servicer er fulgt, så her får du en bil som er tatt godt vare på.
Avtagbart hengerfeste.
Romslig bagasjerom.
Lett å flippe opp og ned de to ekstra setene.
Ta kontakt for prøvekjøring!
Følger med vinterhjul.
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte både dag og kveld:
Lisa Bakkejord tlf mob. 45 83 63 35
Lars A Haagenrud tlf mob. 90 88 74 50
Hans-Christian Rønningen tlf mob. 94 84 24 17
Motor Forum Hamar er autorisert Mitsubishi, Renault, Dacia og Hongqi forhandler.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Vi er merkeautorisert verksted og delelager.
Brukt biler som selges fra oss er verksted kontrollert og leveres med garanti.
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Vi er merkeautorisert verksted og delelager.
Brukt biler som selges fra oss er verksted kontrollert og leveres med garanti.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne dette for deg.
Transport i hele Norge kan ordnes til en gunstig pris.
Vi kan også være behjelpelige med formidling av frakt til andre deler av landet som: Asker, Bergen, Drammen, Eidsvol, Elverum, Fredrikstad, Hamar, Jessheim, Larvik, Lillestrøm, Notodden, Oslo, Sandnes, Ålesund, Skøyen, Kristiansand, Mandal, Stavanger, Voss, Ålesund, Molde, Sogndal, Kristiansund, Trondheim, Mo i Rana ,Mosjøen, Bodø, Harstad, Finnsnes, Tromsø, Alta osv
Visste du at vi har levert biler til Agder, Møre og Romsdal, Nordland, Oslo, Rogaland, Troms og Finnmark, Trøndelag, Vestfold og Telemark, Vestlandet og Viken.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Motor Forum Hamar.
Vi holder til sentralt i Hamar, Vangsvegen 91 2317 Hamar, vis a vis nye CC Hamar.
Viktig informasjon
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Annonsen kan være mangelfull. Lovpålagte opplysninger iht til opplysningsplikt kan man få direkte fra selger.
Denne bilen selges med Rest. nybilgaranti (60 md. / 200 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportBilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Selg din bruktbil helt risikofritt og veldig enkelt. Vi tar all risiko ved videresalg og du får pengene fra oss umiddelbart inn på din konto.

Leter du etter din neste bruktbil? Se alle våre bruktbiler her

Trenger du verkstedtime eller kanskje en EU Kontroll? Bestill enkelt på nett her hos oss på Motor Forum Hamar.
FINN-kode
415189946
Sist oppdatert
16. september 2025, 13:41
Referanse
a4eb3871-c1bc-4312-8146-4fc12ce39981
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.