Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/Zero
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Zero

Bildegalleri

(1/10)
Tau
Inaktiv

Zero DSR ZF14.4

Modellår

2019

Kilometerstand

21 700 km

Slagvolum

0 cc

Effekt

70 hk

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EL5264

Beskrivelse

Annonsen går snart ut og jeg senker prisen til 50k.

Selger en svært bra pendlesykkel. Jeg har brukt denne hovedsaklig frem og tilbake til jobb. En finner nesten ikke en bedre sykkel å bruke til småkjøring og jobbpendling. En sitter oppreist, ingen giring, clutching, eksos, oljeflekker på klær osv.

Sykkelen er utrolig rimelig å bruke, da det er bremser og dekk som de eneste slitedelene.

Dette er DSR versjonen med kraftig regulator. Har ikke merket noe endring i rekkevidden i tiden jeg har hatt denne. Har kjørt 95km tur/retur jobb og har du brukt ganske nøyaktig 60% av batterikapasiteten, og dette er med fart i nesten konstant 80-90 km/t. Opplevd rekkevidde for meg er svært sammenfallende med oppgitt rekkevidde med highway speed. Med lavere hastigheter får en mye bedre rekkevidde.  Regn med 160 -200+km rekkevidde.
Som en ser på balansering etter lading er batteripakken i svært god tilstand.

Denne har stikk-kontakt lader og ikke hurtiglader, så batteriet har levd et liv med rolig lading over natten.


Følger med ekstra drivreim og et sett med bremseklosser. Stor bagasjeboks med integrerte bremselys for å synes godt i trafikken er påmontert, men fjernes vha ett-klikk.


Forrige eier veltet i lav fart med denne, og det ble noen småskrammer på høyre hendel samt på fotpedal / bremsepedal. Jeg har byttet pedalene med noen som kan justeres da jeg liker å strekke litt på bena og denne sykkelen har originalt "høye" pedaler.


Selges pga endrede behov. NB denne sykkelen er registrert som A2 og kan kjøres med A2 lappen. Pga høyt dreiemoment (157 Nm) så er dette en sykkel som har et herlig bunndrag.


Se ellers https://bikez.com/motorcycles/zero_dsr_2019.php for mer info.

NB. telefonholder følger ikke med.

Bakdekk må byttes om ikke så lenge.

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
50 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Zero
Modell
DSR ZF14.4
Modellår
2019
Type
Touring
Drivstoff
El
Effekt
70 hk
Slagvolum
0 cc
Kilometerstand
21 700 km
Vekt
190 kg
Farge
Brun / Sandstein
Registreringsnummer
EL5264
Chassis nr. (VIN)
538SDDZ63KCG11129
Eiere
3

Utstyr

  • 12V uttak
  • ABS
  • Toppveske
  • Varmeholker
  • Vindskjerm

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4121 Tau
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

415100198

Sist oppdatert

24. august 2025, 00:09

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Zero
Touring