Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Honda CBF 600-S
2005
28 571 km
599 cc
77 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
NY PRIS. Selger min fine Honda CBF 600S på grunn av alt for lite bruk og at jeg har blitt for gammel :-) Sykkelen er lettkjørt, har gått lite, og passer like godt for korte som lange turer. Sykkelen hadde stor MC service med ventilkontroll i oktober 2021 (se bilde av kvittering på hva som ble gjort), og har etter det kjørt under 180mil. Som sagt alt for lite brukt. Så her er det mye sykkel igjen.
Har lagt til en del utstyr som kan følge med sykkelen :-) Se bilder
Pga en pipelyd fra forbremsen er det blitt montert nye klosser 24. juli.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 33 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Honda
- Modell
- CBF 600-S
- Modellår
- 2005
- Type
- Touring
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 77 hk
- Slagvolum
- 599 cc
- Kilometerstand
- 28 571 km
- Vekt
- 219 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- KW2658
- Chassis nr. (VIN)
- ZDCPC38A05F063345
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.