Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Ducati MONSTER S4 Senna
2003
41 500 km
916 cc
101 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Tøff og godt holdt Monster S4 Senna Edition. Sykkelen har den nydelege Ducati lyden og utseende som gir masse smil og oppmerksomhet. Utruleg morsom sykkel å køyre. Masse moment og respons i 916 motoren i kombinasjon med slip on og powercommander.
Sykkelen ser bra ut etter 18 års forsiktig bruk - Storservice med ventiljustering, clutch, luftfilter, drev og kjede på ca 31.000km 2016 -
Nytt Ducati saltrekk 2018
Leovince slip on potter 2018
Nye reimer ca 34.000km 2018 -
Klarlakk på carbondeksler 2019 -
Nye Michelin dekk 2019 -
Powercommander med map for Leovince slip on 2019 -
Ngk iridum tennplugger 2019 -
Olje/filter, bremsevæske, clutchvæske og oljeskift dempere 35.273km 2020 -
Nye bremseklosser Mai 2020 -
Ny Regulator, tennplugger og clutch 2023
Sykkelen står klar, vasket og smurt kjede.
Single seat deksel skrus enkelt av med fingrene. Under sal er det rom for original verktøy, vognkort, wire for å holde hjelm til passasjer og spake for å holde bensintank under "service". Alle lys er byttet til LED. Alle originale deler følger med.
Ta gjerne kontakt for en hyggelig mc prat og kom med bud.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 49 369 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Ducati
- Modell
- MONSTER S4 Senna
- Modellår
- 2003
- Type
- Classic/Nakne
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 101 hk
- Slagvolum
- 916 cc
- Kilometerstand
- 41 500 km
- Vekt
- 189 kg
- Farge
- Grå
- Registreringsnummer
- BW5102
- Chassis nr. (VIN)
- ZDMM400AA2B026031
- Eiere
- 7
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.