Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Volkswagen Passat
Passat B3 CL
1992
181 667 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Rf92052
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen ble førstegangsregistrert 1991 i Stavanger. Deretter ble den kjøpt opp av en amerikaner og brakt til Åfjord, hvor den ble kjørt kun på sommerstid i 24 år.
Så ble den kjøpt av meg og kjørt til Tromsø hvor den har vært en pålitelig bruksveteran som har vist gode kjøreegenskaper selv når Tromsø har bydd på krevende vinterforhold. Dette er nok takket være en relativt lav vekt og attpåtil et sett med gode piggdekk på original felg.
For å være sedan er det meget god plass i bagasjerommet og om man skulle trenge ekstra mer, kan setene legges ned. Både karosseri, under og lakk er meget bra for rust.
Bilen ble nylig EU-godkjent med neste frist 19.06.2027.
I mitt eie er registereim, motorolje, bærekuler, slavesylinder, startmotor og venstre bremseslange foran byttet.
Ta gjerne kontakt for mer informasjon om bilen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volkswagen
- Modell
- Passat
- Modellår
- 1992
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 90 hk
- Slagvolum
- 1,8 l
- Kilometerstand
- 181 667 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 175 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 175 kg
- Seter
- 5
- Farge
- Grå
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 19.06.2025
- Neste frist for EU-kontroll
- 19.06.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RF92052
- Chassis nr. (VIN)
- WVWZZZ31ZNE051575
- 1. gang registrert
- 23.09.1991
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Liten steinsprut i frontrute og små riper i lakken
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.