Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Ibiza Junior
Ibiza Jr med 9,9hk Yamaha + båttilhenger
2008
12 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
23 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Ypperlig ungdsomsbåt. Fin og hel Ibiza Jr 12 fot med 9.9hk Yamaha 2 takts motor med lang stamme. Følger med nytt putesett og bensintank. Båten har noen skraper og merker rundt om, men er fin for alderen. Selvlensende. Båten og motor er 2008 modell. Det følger med båthenger med skilter. Båten er bunnstoffet og klar for bruk
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Ibiza
- Modell
- Junior
- Modellår
- 2008
- Type
- Gummibåt/Jolle
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 9.9 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 20 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 12 fot
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Båttilhenger, Båtshake, bensintank. Nytt trekk på putene. Motor
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.