
Finans og forsikring
Vi samarbeider tett med Santander Finans og både Gjensidige og If når det gjelder for å hjelpe deg med både finans og forsikring!
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
ML250 4MATIC, Delskinn, Soltak, Navi, ACC, H.feste+++
2013
59 000 km
Automat
Diesel
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Vi samarbeider tett med Santander Finans og både Gjensidige og If når det gjelder for å hjelpe deg med både finans og forsikring!

Vi tar oss av hele prosessen med et bilsalg for å sikre best mulig pris for deg!

Vi selger nyere bruktbiler i de fleste prisklasser, og har et variert tilbud når det gjelder diesel, bensin, hybrid eller elektrisk.
FINN-kode
413429370
Sist oppdatert
16. juli 2025, 17:20
Referanse
2665
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.