Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Skibsplast
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Skibsplast

Bildegalleri

(1/13)
Inaktiv

Skibsplast 605 Selected

2007 Skibsplast 605 Selected 115 hk Mercury, inkl. henger

Modellår

2007

Lengde

20 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

125 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Fin og anvendelig daycruiser og en ypperlig "Mjøsbåt". Går lett opp på vannski. Kun benyttet i ferskvann (en tur i saltvann) i siste eiers periode, dvs. de siste 10 årene. Lagret innendørs de siste 4-5 årene, ikke brukt i 2024. Den ligger nå i båthavna på Tjuvholmen i Hamar. Båten har blitt benyttet moderat i antalll timer, og veldig lite de siste par årene. Derfor selges den.

Motoren har gått 480 tilmer, og driften har vært uproblematisk i hele perioden. Servicer har blitt gjort 3-4 ganger. Normal bruksslitasje på båten. Kalesjen bør nok få en overhaling, men fungerer fortsatt. Det er noe småfeil på elektrisk, som jeg antar er småting, dvs. vindusvisker som ikke går, og en kartplotter som slår seg av innimellom. Hengeren er godt tilpasset båten, og fikk storservice for 3 år siden. Båt og henger selges som de står.


Det kan være mulighet for levering i Ålesundområdet, etter nærmere avtale.


Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Skibsplast
Modell
605 Selected
Modellår
2007
Type
Daycruiser
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorfabrikant
Mercury
Type motor
Utenbords
Topphastighet
35 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
962 kg
Lengde i fot
20 fot
Bredde
220 cm
Sitteplasser
6
Soveplasser
2
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

Standard utstyr for denne type båt; kartplotter, toalett, vask og kokebluss.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

2319 Hamar
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

413318959

Sist oppdatert

25. juli 2025, 23:26

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Skibsplast
Daycruiser