Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Subaru/Impreza
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Subaru Impreza

Bildegalleri

(1/9)
SOLGT

Subaru Impreza

2,0i-16V/EU OK 06-26/AUT/4X4/PEN BIL

Modellår

2008

Kilometerstand

226 490 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Totalpris

25 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BR66879
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Billig outlet subaru impreza med 4x4 og automat samt lang EU:

Da er vår 2008 Subaru Impreza 4X4 automat det perfekte valget for deg! Med sin prisvinnende 2,0-liters bensin-motor kombinerer denne bilen kraft med drivstofføkonomi! Det romslige interiøret gir komfort og bekvemmelighet for både fører og passasjerer.

Bilen har komplett svart  stoff interiør, 2 soners klima, varme i forsetene ,automat, og er pen . Med en hyggelig service historikk fremstår vår outlander som et meget godt valg som vinterbil for de som ønsker en 4X4 bil. 

Byttet reg reim i 09-22 

EU 06-2026

Ta gjerne kontakt på 94091833.



Finansiering: Vi kan tilby gunstig finansiering på alle vår biler. Ned til Kr. 0,- i egenkapital, og opp til 10 års nedbetaling.

Forsikring: Vi er godkjent forsikringsforhandler fra Gjensidige, og kan gi deg veldig konkurransedyktig pris. Vi gir deg minimum 40% bonus/rabatt på forsikring, uansett om du er ny kunde eller ikke.

Innbytte: Vi tar gjerne bilen din i innbytte, uansett merke og stand. Hør oss for tilbud.

Omregistrering: Vi er Autoreg-forhandler, som betyr at vi kan omregistrere og sette skilt på alle vår biler, døgnet rundt, alle ukens dager. Alle vår priser er også inkludert omregistrering. Dette gjør det lettere for deg som kunde å se totalprisen på bilen.

Inbyttebil/outlett: Biler i denne kategori selges som rep.objekt grunnet alder, km.stand, manglende historikk, samt det at du har feil og mangler. Bilene er ikke kontrollert av oss eller noe verksted, og de vil derfor ha uforutsette/ikke-opplyste feil og mangler vi ikke har kjennskap til. Dette godtar kjøper, og overtar derfor all risiko. Kjøper må derfor forvente rep.kostnader umiddelbart etter kjøpstidspunktet. Dette er eldre biler, og alt kan skje.
Selger kan ikke garantere at bilens utstyr virker. Kjøper må undersøke dette selv.

Tilstandsrapport: Eikhaugen bil tilbyder tilstandsrapport fra 3.part, på alle biler, mot at kunde betaler for dette. Dette gjøres hos autorisert leverandør (Naf, BilXtra etc..), og det må derfor ventes 1-2 ukers ventetid. Bilen blir ikke reservert i denne perioden.

Betaling/Overdragelse: Vi tar KUN bank-overføring i butikken! PS.Husk Bank ID ved kjøp


ØNSKER DU HJELP TIL Å SELGE DIN BIL?
Vi selger din bil raskt på kommisjon.

Vi har varierende åpningstider, ta kontakt for visning av bilen.
Mobil: 92 98 42 65 eller 94 09 18 33

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 900 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
23 100 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Subaru
Modell
Impreza
Modellår
2008
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
Bensin
Effekt
150 hk
Slagvolum
2 l
CO₂-utslipp
194 g/km
Kilometerstand
226 490 km
Girkasse
Automat
Maksimal tilhengervekt
1 200 kg
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
1 435 kg
Seter
5
Dører
5
Farge
Grå
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
BR66879
Chassis nr. (VIN)
JF1GH7LS58G007497
1. gang registrert
30.06.2008
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag foran
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • AUX tilkobling
  • Bagasjeromstrekk / hattehylle
  • Beltevarsler
  • CD-spiller
  • Diff.sperre
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Farget glass
  • Fjernstyrt sentrallås
  • Hengerfeste
  • Interiør sport
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • Kurve/tåkelys
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt
  • Nødbremseforsterker
  • Parkeringsensor bak
  • Radio FM
  • Regulerbart ratt
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Seter nedfellbare bak
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Sommerdekk på felg
  • Startsperre
  • Stålbjelker
  • Takrails
  • Tiptronic
  • Turteller
  • Tåkelys
  • USB
  • Vinterdekk på aluminiumsfelg
  • Vinterdekk på felg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

3011 Drammen
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

413190470

Sist oppdatert

19. juni 2025, 12:41

Referanse

2274

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Subaru
Subaru Impreza