Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Toyota/Avensis
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Toyota Avensis

Bildegalleri

Ta direkte kontakt med Tobias på 977 29 345 / tmj@bnh.no for mer info eller prøvekjøring! (1/15)
SOLGT

Toyota Avensis

1,8 147hk Advance Multidrive S |Outlet|KROK|KAMERA|

Modellår

2015

Kilometerstand

121 777 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Totalpris

144 900 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på AA66542

Beskrivelse

EU godkjent frem til 28.02.2027!

Hengerfeste (inntil 1600 kg)

Ryggekamera


Kontakt våres selgere i dag for en hyggelig bilprat.
Tobias Malm Jansen: 977 29 345

Andreas Øian: 454 30 251


Toyota Avensis er en fin bil for deg ser etter neste familiebil! Her får du en godt utstyrt stasjonsvogn med plass i bøtter og spann! Bilen fremstår som lettkjørt og er komfortabel å kjøre, på både korte og lengre turer! Med takrails og hengerfeste er denne bilen klar for nye eventyr til sommeren!

Ta kontakt for mer utfyllende informasjon eller for å avtale en prøvekjøring!

På utstyrslisten vil du finne:
- Multifunksjonsratt
- Ryggekamera
- Hengerfeste (inntil 1600 kg)
- Setevarme
- USB
- AUX
- Bluetooth
- Klimaanlegg
- 2 nøkler
- 2 hjulsett

Servicer oppført i bilens servicehefte:
- 12 405 km
Utstyrsliste og servicer kommer!

Kjøper oppfordres til å selv sette seg inn i fabrikantens vedlikeholdsplan. Servicehefte ligger i bilen. Bilen har ikke komplett servicehistorikk. Mangelfull servicehistorikk kan medføre økt risiko for feil, problemer og i ytterste konsekvens havarier.

Omregistrering er inkludert i prisen.

Bilen reserveres ikke, og selges heller ikke usett. Førstemann til mølla.

NB! VI TAR GJERNE BILEN DIN I INNBYTTE. Da slipper du å tenke på omregistrering, tidsbruk og evt uønskede henvendelser fra ny kjøper. Vi kan også bistå deg med innfrielse av evt resterende restlån på innbyttebilen. Enklere blir det ikke. Vi er også interessert i å kjøpe bil selv om du ikke handler bil hos oss.

For å lettest kunne estimere en pris på din bil, trenger vi følgende info:

- Reg.nr på bilen
- Km.stand
- Relevant ekstrautstyr / utstyrsgrad / andre opplysninger / dekk / slitasje
- Gjerne et bilde innvendig og utvendig av din bil.


Dette er vårt OUTLET-KONSEPT

Vi er ærlige med deg. Vi har begrenset kunnskap om bilene du kjøper hos oss, og derfor får du kjøpt disse til en rimelig penge.
Du må regne med at bilene vi selger i denne kategorien, vil medføre kostnader til reparasjoner og vedlikehold i en størrelsesorden som ligger en del over hva det koster å vedlikeholde en tilsvarende bil. Dette er fordi både bruk og tidens tann har medført slitasje på bilen.

Biler som omsettes i Outlet omfatter gjerne biler i lavere prisklasser, eldre biler, biler utenfor nybilgaranti, biler med høy kilometerstand, biler med ukjente faktorer som ukjent eller manglende eier-, bruks, og servicehistorikk, leasing biler, leiebiler, m.m.

Du må ta i betraktning at de bilene vi selger, ikke kan forventes å være feilfrie. Ved manglende servicehistorikk vil bilen være mer eksponert for komponentsvikt og førtidige reparasjoner.

Tidligere eiers egenerklæringsskjema er tilgjengelig for ny kjøper. Dette gjelder kun biler som er kjøpt/byttet inn direkte fra privatperson. Bilene selges uten tilstandsrapport og uten garantier av noen art.

KATEGORI 4
I vårt Outlet-konsept selger vi et bredt spekter av biler i ulike prisklasser, med ulik kilometerstand, alder, servicehistorikk og km-stand. Vi har derfor valgt å kategorisere bilene.

Denne bilen selges i Outlet kategori 4.

Typiske biler for denne kategorien er biler med ukjent historikk, biler med høyere kilometerstand og/eller som er eldre enn 10 år.
Bilene selges ikke usett eller uprøvd.

For fullstendig beskrivelse av konseptet finner du en egen knapp for dette på høyre side i annonsen. Du kan også kopiere lenken under inn i din nettleser. Kunde må sette seg inn i den fullstendige beskrivelse av konseptet og kategorien bilen selges i før kjøp. I beskrivelsen kan det ligge opplysninger som selgeren har gitt om tingen, dens egenskaper eller bruk og som kan antas å ha innvirket på kjøpet.

https://www.bnh.no/wp-content/uploads/2024/09/Birger-N-Haug-outlet-konsept.pdf

App-abonnement og oppdatering av programvare kan være nødvendig på dagens biler. Om nødvendig er dette noe man som eier av bilen må påberegne å bekoste selv.

Viktig informasjon:
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2025.
Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner.
Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.


Åpningstider:
Mandag- onsdag: 09-17
Torsdag: 9-19
Fredag: 9-17
Lørdag: 10-15

Besøksadresse:
Rudssletta 24, 1351 Rud
Tel. 40 10 34 73

Finansiering
Ved behov for finansiering av enten hele eller deler av kjøpesummen, er vi behjelpelige med dette. Vi har et nært samarbeid med Santander, noe som sikrer en trygg og sikker kjøpsprosess.

Forsikring
Vi er behjelpelige med forsikring for din nye bil og har meget gode avtaler med landets største forsikringsselskaper.

Registrering
Som godkjent Autoreg forhandler av Statens Vegvesen ordner vi registreringen selv og kan dermed levere bil raskt. Dette krever enten bankid-brikke eller Bankid på mobil.

Velkommen til Birger N. Haug AS. Kvalitet og omtanke, siden 1947!

Vi tar forbehold om trykkfeil i annonse og utstyrsliste.

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 434 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
140 466 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Toyota
Modell
Avensis
Modellår
2015
Karosseri
Stasjonsvogn
Drivstoff
Bensin
Effekt
147 hk
Slagvolum
1,8 l
CO₂-utslipp
154 g/km
Kilometerstand
121 777 km
Girkasse
Automat
Girkassebetegnelse
Automatic
Maksimal tilhengervekt
1 600 kg
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 415 kg
Seter
5
Dører
5
Størrelse på bagasjerom
543 l
Farge
Beige
Fargebeskrivelse
Beige
Interiørfarge
Grått stoff
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
12.02.2025
Neste frist for EU-kontroll
28.02.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
AA66542
Chassis nr. (VIN)
SB1EG76L70E112734
1. gang registrert
28.08.2015
Tilstandsrapport
Nei
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Aktive hodestøtter foran
  • Antispinn
  • Automatisk tenning hovedlys
  • AUX-tilkobling
  • Bakseter, delt
  • Bakseter, nedfellbart
  • Dekktrykksovervåker
  • Fartsholder, normal
  • Felger, aluminium
  • Frontlys, høydejusterbare
  • Førersete høydejusterbart
  • Hengerfeste
  • Høyttalere, antall: 6
  • Kjørekomputer
  • Klimaanlegg, antall soner: 1
  • Klimaanlegg, automatisk
  • Kollisjonsputer, antall: 7
  • Kurve/tåkelys foran
  • Lakkerte støtfangere
  • Lakkerte utvendige speil
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjonssystem
  • Oppvarmede seter foran, ant.: 2
  • Pollenfilter
  • Radio/CD-spiller
  • Ratt, høydejusterbart
  • Ratt, lengdejusterbart
  • Ratt, skinn
  • Regnsensor
  • Ruter, tonede
  • Ryggekamera
  • Sommerdekk på felg
  • Speil, elektrisk
  • Stabilitetssystem, antiskrens
  • USB-tilkobling
  • Utkobling av høyre kollisjonspute
  • Vindusheiser elektriske foran og bak
  • Vinterdekk på felg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Rudssletta 24, 1351 Rud
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

413171597

Sist oppdatert

6. august 2025, 20:09

Referanse

P267200

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Toyota
Toyota Avensis