Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Yamaha

Bildegalleri

(1/9)

Yamaha DT 50

Kalender

2009

Fartsmåler

Ikke oppgitt

Vifterem

50 cc

Vifterem

3 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på SA3213

Beskrivelse

Rå yamaha dt som selges.
Har stått mye siden jeg har kjøpt den når jeg bygde den om, den har ingen problemer nå og går som den skal. Elnett og orginal svinghjul følger med, en am6 motor følger med men er ikke hel, følger også med diverse kåper og gammel exc lykt og framskjerm, blinklys følger også med. Yasuni cross eksos følger med. Følger med litt andre ting også.
Siden det er Italkit trenger man ikke el-nettet men det følger med, bremselyset funker heller ikke siden det må kobles opp på italkitet

PM for oppset😁

Mangler speedometer og blinklys på den, det er ikke led lys på bilde men har et liggende!
Pris kan diskuteres! Kan også byttes!
Bare ta kontakt på 91198633 eller på finn om du lurer på noe🙂

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
19 500 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Yamaha
Modell
DT 50
Modellår
2009
Type
Moped
Drivstoff
Bensin
Effekt
3 hk
Slagvolum
50 cc
Vekt
103 kg
Farge
Svart og rød
Registreringsnummer
SA3213
Chassis nr. (VIN)
ZJM70K10770051463
Eiere
6

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

4886 GrimstadKart

Annonseinformasjon

FINN-kode

413096073

Sist endret

25. juni 2025, 13:00

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Yamaha
Moped