Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Massey Ferguson Massey-ferguson 565 med halvbelte
1977
Ikke oppgitt
60 hk
5 400
Pris
50 500 kr (ekskl. mva.)
Nyttige lenker
Gå til auksjonenBeskrivelse
Dette objektet selges på auksjon hos landbruksauksjon.no
For å registrere bud, eller følge budgivningen, gå til https://landbruksauksjon.no/auksjon/40740
Ta kontakt om du lurer på noe. Bruk da auksjons-ID 40740.
Halvbelter med hydraulisk marktrykk.
Dører følger med.
Brukt i skogen til april 2025, fungerer godt.
God bruksstand.
Ett tverjern på halvbeltet knekt, svetter litt rundt kraftførinsaggregat. Ellers ingen feil eller mangler.
Selges for kunde. Lokasjon: 3618 Skollenborg.
Hestekrefter: 60
Lengde: 3770.00mm
Egenvekt: 2850 kg
Objektet befinner seg i Vestfold og Telemark
Selg dine objekter på landbruksauksjon.no
Ta kontakt med oss på eller på + 47 905 26 330
Vi tilbyr profesjonell annonsering på landbruksauksjon.no, finn.no og Facebook. Det er enkelt og trygt å annonsere via oss, vi håndterere budrunden, står for sikker oppgjørshåndtering og gir deg all dokumentasjon som er nødvendig for ditt regnskap. Vi har god kunnskap om landbruksmarkedet med våre rådgivere som har mange års erfaring innen bransjen og vi opererer over hele landet.
Vår lange og brede erfaring fra landbruksbransjen sammen med den beste presentasjonen av ditt objekt i alle kanaler, sørger for at du som kunde oppnår høyest mulig pris for ditt objekt. En rådgiver fra landbruksauksjon.no gjør at du blir ivaretatt gjennom hele salgsprosessen fra a til å, og sikrer deg en god og trygg handel.
Landbruksauksjon.no AS er bondens eget marked for kjøp og salg av landbruksartikler på nett. Vår policy er intet salg - ingen kostnad.
Spesifikasjoner
- Merke
- Massey Ferguson
- Modell
- Massey-ferguson 565 med halvbelte
- Modellår
- 1977
- Arbeidstimer
- 5 400
- Effekt
- 60 hk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
413066098
Sist oppdatert
24. juni 2025, 15:14
Referanse
40740
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.