
Philip Haarvei
Philip er en erfaren bilselger som forstår viktigheten av en ryddig og behagelig bilkjøpsopplevelse.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
2,0TDI 190hk S-tronic Quattro /LED/ACC/Bose/Skinn/R.kam
2018
156 900 km
Automat
Diesel
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Lekker og velutstyrt Audi A6 2,0 TDI 190hk med S.tronic automatgir og Quattro presenteres av Biln!
A6 er et utmerket valg for de som ønsker en luksuriøs, romslig og stor stasjonsvogn med god balanse mellom ytelse og komfort. Denne bilen er meget godt utstyrt og har det meste av ekstrautstyra som gikk an trykke på bilen i 2018. Itilegg ser den meget tøff ut med fine S-line detaljer og tøffe felger!
Bilen er solgt ny i Norge og leveres med sommer og vinterhjul. Det er 350+ dager til neste service og bilen er EU godkjent til 16.06.2026! Sommerdekk måler 5mm og vinterdekk måler 8mm!
Denne A6 er levert med følgende utstyrsspesifikasjoner:
Biln AS – Med hjerte for kunden, og bil.
Vi i Biln AS setter service med et smil i fokus, og vi er alltid åpne og ærlige med våre kunder. Vi har over flere år spesialisert oss på bruktbilmarkedet, og vi tar gjerne din bil i bytte!
Vi tilbyr tilpasningsdyktig finansieringsplan fra både Nordea og Santander med attraktive renter, samt forsikring gjennom Gjensidige og ENTER for å sikre en tryggere bilopplevelse.
Vi er tilgjengelige på telefon fra 09:00 til 21:00 hver dag, så ikke nøl med å ta kontakt om du har spørsmål eller ønsker mer informasjon.
Stian Aarvik
/ 90206249
Philip Haarvei
/ 48070202
Besøk oss på følgende adresse:
Kokstaddalen 6, 5257 Kokstad
Ta kontakt med oss i dag for en hyggelig bilprat, eller kom innom for en uforpliktende prøvetur.
Vi ser frem til å hjelpe deg med ditt neste bilkjøp!
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Philip er en erfaren bilselger som forstår viktigheten av en ryddig og behagelig bilkjøpsopplevelse.

Stian begynte sin karriere som annonseansvarlig og gikk raskt gradene til å bli en dyktig og kompetent bilselger

Med mye erfaring fra bransjen vet vi hvordan det skal legges til rette for gode opplevelser. Vi hadde selv valgt Biln om vi skulle handlet bil.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.