Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Askeladden 430
Askeladden 430
1999
14 fot
Utenbords
5
Pris
24 900 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Askeladden
- Modell
- 430
- Modellår
- 1999
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 25.0 hk
- Motorfabrikant
- Johnson
- Type motor
- Utenbords
- Vekt
- 405 kg
- Lengde i fot
- 14 fot
- Sitteplasser
- 5
- Farge
- Blå/hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- FAB012
Utstyr
Fine sitteputer følger med.
Henger med skilt følger med.
Båt står på vannet nå. Motor vil ikke gå på fullt, har fått hjelp med bytte av CDI boks og blendet vekk oljetank (blander olje i bensin) vil fortsatt ikke gå på fullt. Den starter med engang og går fint på lavt turtall. Kan være noe med at den ikke er brukt noe på 10-15 år og stått seg. Noen kyndige får nok lett orden på den. Lagret tørt inne, gått i ferskvann. Ellers fin båt og motor, med henger.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.