Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Citroen/C-Zero
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Citroen C-Zero

Bildegalleri

(1/17)
Gjøvik
Inaktiv

Citroen C-Zero

Modellår

2011

Kilometerstand

89 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EL40868Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Er du av dem som har kjøpt en heftig el-bil, en Porsche, kanskje en latterlig snasen Audi, eller noe annet som du hadde forventet folk skulle få nakkesleng når du kjørte forbi på gata?
Er du av dem som synes det er jæ**i irriterende at det ikke _er_ noen som snur seg etter deg, selv om du har brukt 6 og 7 sifra beløp på kjerra?!
Er du av dem som sier «pokker heller», og tenker hvordan kan jeg få folk til å snu seg _uten_ å bruke slike summer?!
LOOK NO MORE! Denne kjerra her får virkelig folk til å snu seg! Det er sjeldent man opplever en så liten og smal el-bil i racing rød farge peise forbi deg. En ekstra bonus er hvis sjåfør er nesten 2 meter (les: meg) og sitter inni. DET sørger for blikk som enhver Porsche-eier ville dødd for!

70km rekkevidde er på solfylte dager med bare medvind, nedoverbakker og kjøttkaker til middag. På vinteren vil rekkevidden synke med ca 5km. for hvert hakk opp på varmeapparatet. Så full varme og AC på, så skylder du kilometer (ikke riktig så ille, overdriver litt).
Denne racing røde snadderet av en el-bil selges med splitter nye vinterdekk uten pigg, sommerdekk, refleksvest og en svingradius du aldri har opplevd maken til!

PS! Hvis du oppleves som snill og grei, vil Harry Styles duftbrikka i speilet følge med helt gratis!

Hvis du enda ikke har skjønt det, dette er ingen pendlerbil for deg som skal kjøre over lengre distanser. For noen som trenger en kjapp liten bybil, «this is the way».

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 900 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
18 100 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Citroen
Modell
C-Zero
Modellår
2011
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
El
Effekt
64 hk
Kilometerstand
89 000 km
Rekkevidde (WLTP)

WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold

70 km
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Bakhjulsdrift
Vekt
1 120 kg
Seter
4
Dører
4
Farge
Rød
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
13.06.2025
Neste frist for EU-kontroll
07.06.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
EL40868
Chassis nr. (VIN)
VF71NZKZZBU902033
1. gang registrert
01.06.2011
Eiere
3
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • 12V uttak
  • Air Condition
  • Airbag foran
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • AUX-inngang
  • Bluetooth
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Handsfree opplegg
  • Isofix
  • Lyssensor
  • Oppvarmede seter, foran
  • Radio DAB+
  • Radio FM
  • Sentrallås
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Vinterdekk på aluminiumsfelg

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Nei

Er det gjort større reparasjoner?

Nei

Er eller har motoren vært trimmet?

Nei

Har bilen heftelser/gjeld?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

2818 Gjøvik
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

412495768

Sist oppdatert

14. mars 2026, 14:41

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Citroen
Citroen C-Zero