Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Audi
Audi coupe
1991
444 525 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for DJ24882
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
her er sjangsen til å sikre seg en av få coupeer som er igjen. bilen har noe små tjafs som blant annet, at til tider når motoren blir varm kan den jage på tomgang, dette stopper med å vri av å på tenning. har ikke forsket noe på det da det ikke går utover kjøring.
har kun blitt brukt på finværs dager i mitt eie og er lagret tørt i garasje. var på eu ifjor der ingenting ble bemerket.
noe lakk flass i hjulbue, men ingen alvorlig rust som eg kan se. bilen har linselykter og div styling. som framfanger, skinnseter framme og nye felger etc.
tidligere eiere har utifra den info eg har overhalt motoren får ikke mange km siden. det ble byttet motor, motor hadde da gått noe å 170k. so ble de skiftet stempelringer,råder og tetninger etc. ta kontakt ved interesse.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Audi
- Modell
- Andre
- Modellår
- 1991
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 133 hk
- Slagvolum
- 2,3 l
- Kilometerstand
- 444 525 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 350 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 210 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 0
- Farge
- Rød
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 26.05.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DJ24882
- Chassis nr. (VIN)
- WAUZZZ8BZNA003661
- 1. gang registrert
- 31.12.1991
- Eiere
- 15
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.