Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Capelli

Bildegalleri

(1/8)

Capelli Tempest 700

Capelli Tempest 700 m/Suzuki 200

Modellår

2016

Lengde

23 fot

Type motor

Utenbords

Seter

16

Pris

399 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Innbyttebåt - Båten er kjøpt ny hos oss. Servicer og opplag hos oss de første årene og de siste hos Kiil Sandtangen i Kragerø.

Denne har noe så sjeldent som Power Assist styring som gjør at den er veldig lett på rattet, pris på installasjon av en slik koster rundt 40.000.-

Veldig sjødyktige båter dette, og er selvsagt laget med Hypalon gummi av ypperste kvalitet som alle andre Capelli båter.

Denne er godkjent for hele 16 personer, det sier mye om sjødyktigheten på denne Capellien.

Her handler du trygt av Norges største Capelli forhandler i snart 30 år.

--

Vi har solgt båter i over 35 år. Vår kunnskap og erfaring er din trygghet. Vi er en stor aktør på Sørlandet og båt er vår lidenskap.

Vi har 350 båtplasser i vår marina og oppbevarer rundt 400 båter for våre kunder gjennom vinteren.

Vi kan selvfølgelig ordne finansiering, forsikring, securmark, registrering i småbåtregisteret mm. Vi er selvsagt godkjent Norboat bedrift på alle måter.

Vi kan vurdere innbytte (ikke båter med innenbordsmotor eller Evinrude motor)

Vi tar forbehold om feil i alle våre annonser - skrive, regne og utilsiktede feil i beskrivelse, utstyr osv.

Ved salg av båter for kunder er vi kun oppført som mellommann og ikke er solidarisk ansvarlig med selger.

--

Vi forhandler følgende merker:

Askeladden, HR, Beneteau, River, Øien, Linder, Ibiza, TG, Silver, Baug, Uttern, Capelli, Smartliner, Suzumar, Quicksilver gummibåter og RIB. Av motorer så forhandler vi Suzuki og Mercury.

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Capelli
Modell
Tempest 700
Modellår
2016
Type
RIB
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
200.0 hk
Motorfabrikant
Suzuki
Type motor
Utenbords
Vekt
1 100 kg
Lengde i fot
23 fot
Bredde
285 cm
Sitteplasser
16
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

Power assist styring (verdi 40.000)

Garmin 9 tommers kartplotter (det er 2 stk der, den ene virker ikke) og den på brakett ble montert i 2024.

Targabøyle

Søkelyskaster

Stereopakke

Konsolltrekk

Solseng og komplett putesett

Kompass

Fendere og fortøyning

Bunnstoff

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Mer om fordelene ved å handle av et Norboat-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Kranveien 58, 4950 Risør
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

412008475

Sist oppdatert

11. desember 2025, 14:14

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Capelli
RIB