Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Toyota/Land Cruiser
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Toyota Land Cruiser

Bildegalleri

Bildene er preget av sterkt solskinn. Bilen kan se skjoldete ut når du zoomer. Den er ikke det. Den fremstår blank i lakken. (1/48)
SOLGT

Toyota Land Cruiser

Modellår

2007

Kilometerstand

497 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Diesel

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på VT16833Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Selger det som har vært en godbil for meg siste 7 år. Den har vært i daglig bruk og har ikke sviktet meg. Jeg har mindre bruk for en så stor bil nå. Dette er selvfølgelig en fabelaktig bil å kjøre både i langvei og på skogsveier og åkerkanter. Den elsker snø. Når det gjelder pris her, så legger jeg meg en god del ned med tanke på at den har noen feil og høy km. Jeg hadde tenkt å legge den ut for ca 100 000 om ikke den lekkasjen dukket opp Alt virker som det skal, med unntak av punktene med feil lenger ned her. Ber om at den leses. Ta kontakt ved spørsmål. Du får ærlig svar. Ingen garantier for hvordan det går med bilen framover.

Ekstralys led

Webasto med fjernkontroll

Avtagbar bakre seterad gjør den til en 8-seter.

Soltak

AC

Hengerfeste

Gode sommer- og vinterhjul(pigg)

Lyst skinninteriør

173 hk

Ny EU. Eu-godkjent til juni 2027

Regreim byttet ca 450 000km. Neste på 600 000.

Byttet luftfjæring bak - ny kompressor og ny begge luftbelger rundt 440 000.

Girkasse flushet for 3-4 år siden.

Understellsbehandlet for 2. gang for 3-4 år siden. Sandfærhus Stjørdal/Værnes.

Den er vedlikeholdt med servicer og oljeskift hele veien. I mitt eie er det min svigerfar som er bilmekaniker som har gjort det meste av servicer og nødvendige reparasjoner.

Noe av det som er gjort nylig. Nye bakskiltlys, nye holdere til stigbrett framme, nye bremsekalippere framme, nye bremseskiver bak og alle klossene. Ny vakumpumpe. Vår 25.

Dette er en bil som er i daglig bruk og det meste fungerer. Når det er sagt selges den uten noen form for garantier eller lignende da den har gått langt og er en eldre bil. Det vil kunne dukke opp ting når som helst. Jeg skal skrive her de kjente feilene og hva som er gjort i mitt eie.

-Lekkasje. Det er en liten lekkasje fra motorrommet. Jeg tror det må være diesel ut fra lukt og farge. Blank farge.

- Rustflekk bakrute - ses på bilde

- Steinsprut på panser. Noen små riper og bruksmerker.

- Litt slakt håndbrems i vinter.

- Hovedlyset er litt preget av alder.

- Bakre AC er koblet vekk/blendet. Her kommer det luft om man trykker på knappen, men ikke AC-luft. AC framme virker og vi har klart oss godt med bare den.

- Under bilen finnes det selvfølgelig rustflekker, men den er ganske bra med tanke på kmstand. Har vært understellsbehandlet 2 ganger i sitt liv. Begge var grundige - der bilen demonteres osv.

Har mulighet til å løfte den opp for besiktigelse under om ønskelig.

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 900 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
82 100 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Toyota
Modell
Land Cruiser
Modellår
2007
Karosseri
SUV/Offroad
Drivstoff
Diesel
Effekt
173 hk
Kilometerstand
497 000 km
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Seter
8
Farge
Svart
Interiørfarge
Lys
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
05.06.2025
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
VT16833
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Air Condition
  • Airbag foran
  • Alarm
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Automatgir
  • AUX-inngang
  • Bluetooth
  • CD-spiller
  • CD-veksler
  • Cruisekontroll
  • Diesel-partikkelfilter
  • Diff.sperre
  • El.vinduer
  • Elektrisk sete u. memory
  • Elektriske speil
  • Firehjulstrekk
  • Forvarmer motor
  • Hengerfeste, fast krok
  • Klimaanlegg
  • Kupévarmer
  • Lettmetallfelger
  • Luftfjæring
  • Midtarmlene
  • Motorvarmer
  • Navigasjonssystem
  • Nivåregulering
  • Oppvarmede seter, foran
  • Radio DAB+
  • Radio FM
  • Radio/CD
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Seter i helskinn
  • Skinninteriør
  • Soltak/glasstak
  • Sommerdekk på felg
  • Startsperre
  • Takluke
  • Takrails
  • Vinterdekk på felg

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Ja. Se beskrivelsen i annonsen

Er det gjort større reparasjoner?

Nei

Har bilen heftelser/gjeld?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

7609 Levanger
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

411747711

Sist oppdatert

9. juni 2025, 00:01

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Toyota
Toyota Land Cruiser