Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Honda CB 125 F
2017
14 888 km
125 cc
10 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Honda CB 125 F lett motorsykkel.
Lettkjørt sykkel som egner seg for nybegynner, eller for hvemsomhelst til billigst mulig forflytning.
Sykkelen er brukt av jente som har lært å kjøre på den, og senere brukt til skole, arbeid og fritid. Hun kjører nå mellomtung sykkel.
Sykkelen er meget pålitelig, det har aldri vært noe som helst trøbbel med den. Den har mange fine langturer bak seg. Vi har målt bensinforbruket til 0.21 l/mil ved langkjøring. Med 10 liters tank er det ikke tankkapasiteten som begrenser etappelengden.
Sykkelen er jevnlig vedlikeholdt, alt er loggført.
Det har blitt et par parkeringsvelt, dermed noen "bruksmerker". Noe er foliert over, så den ser ikke så aller værst ut. Alt det tekniske er i orden.
Det er montert varmeholker, veltebøyle og bagasjebrett som kan utstyres med MonoLock toppboks (eller tilsvarende). Forholdsvis nye dekk som er vesentlig bedre enn billigdekkene som originalt sitter på sykkelen. To nøkler medfølger.
Skambud besvares ikke.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 16 369 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Honda
- Modell
- CB 125 F
- Modellår
- 2017
- Type
- Lett MC
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 10 hk
- Slagvolum
- 125 cc
- Kilometerstand
- 14 888 km
- Vekt
- 128 kg
- Farge
- Rød
- Registreringsnummer
- BV1271
- Chassis nr. (VIN)
- LWBJC74A3H1004546
- Eiere
- 3
Utstyr
- Bagasjebrett
- Midtstøtte
- Varmeholker
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.