Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Quicksilver
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Quicksilver

Bildegalleri

(1/28)
Inaktiv

Quicksilver 540

Quicksilver 540 med Mercury Optimax 115hk selges rimelig

Modellår

2004

Lengde

18 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

89 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Flott Quicksilver 540 daycruiser selges da den dessverre blir brukt alt for lite.

Dette er en flott båt for hele familien, både til lek på vannet, hyggeturer, fiske mm. Går veldig fint i vannet, planer bra, god for høy fart og roligere turer. Lett å legge til ved holmer. Meget stabil i sjø, gode sitteplasser og romslig. Båten har høyt fribord som er kjekt spesielt hvis man har små barn ombord.

Av utstyr kan følgende nevnes: Raymarine kartplotter og ekkolodd, Radio (bluetooth) med gode Pioneer høyttalere, 12V uttak. Alle puter er hele og fine og følger natruligvis med. Bord som kan monteres bak, eller evt solseng hvis man heller ønsker det. Det følger selvfølgelig med kalesje som er hel og fin. Det følger med en bimini også, men denne har jeg brukt en gang og er pt ikke montert på båten, men kan lett settes på plass igjen. Den vil nok trenge en vask og evt bytte av vindu... Båten har videre låsbar kahytt og låsbart lite rom. Det er selvfølgelig mer som følger med, ta gjerne kontakt for ytterligere beskrivelse.

Motoren er en Mercury Optimax Saltwater 115 hk som har fungert utmerket i mitt eie. I fjor ble det tatt service hvor blant annet impeller ble byttet. Den fikk også ny propell.

Alt i alt en meget fin båt alderen tatt i betraktning. Her får man absolutt mye båt for pengene.

Båten er på sjøen ved Ulvøya i Oslo og kan sees og prøves der.

Selges som den er/as is.


Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Quicksilver
Modell
540
Modellår
2004
Type
Daycruiser
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
115.0 hk
Motorfabrikant
Mercury Optimax Saltwater 115 hk
Type motor
Utenbords
Topphastighet
30 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Lengde i fot
18 fot
Bredde
240 cm
Sitteplasser
6
Soveplasser
2
Farge
Hvit/beige
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
BBI335

Utstyr

Badestige, Lanterner, Fendere, Dregg og sandanker/skålanker, 100l bensintank under dørken, 12v strømuttak for mobillader/kjøleboks etc., Padleåre, Båtshake, Flagg, Brannteppe, Feste til vannskistang, 2 fester til fiskestang mm

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

0196 Oslo
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

410676685

Sist oppdatert

5. juni 2025, 21:06

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Quicksilver
Daycruiser