Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
KTM Ktm duke 125
2022
8 900 km
125 cc
15 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger min KTM Duke 125cc fra 2022. Sykkelen har gått 8900 km og er i god stand. Kjøpt ny av meg og alltid blitt tatt godt vare på. Den har nylig vært på service, og alle servicer er fulgt – kan vise dokumentasjon om ønskelig.
Den har aldri hatt noen feil eller problemer. Noen små bruksmerker/skraper finnes, men det er kun overfladisk og ikke noe som synes godt. Sykkelen har stått innendørs gjennom vinteren, så den har vært godt beskyttet mot vær og vind mens jeg har eid den.
Denne trenger du ikke tenke på evt ekstrakostnader som det fort er med motorsykler som blir solgt på finn. Her har du alt du trenger. God mønsterdybde i dekkene, strøken sykkel og best av alt, ingen tidligere feil eller mangler!
Dette er en lettkjørt og morsom sykkel som passer perfekt for deg med A1-førerkort.
Ta kontakt om dette kunne vært sykkelen for deg:)
Neste service er på 12000km
Kan kjøres til levering så lenge det er en under 4 timer fra Kristiansand
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- KTM
- Modell
- Ktm duke 125
- Modellår
- 2022
- Type
- Lett MC
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 15 hk
- Slagvolum
- 125 cc
- Kilometerstand
- 8 900 km
- Registreringsnummer
- NZ 6061
- Eiere
- 1
- Tilstandsrapport
- Ja
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.