Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Nissan e-NV200
Evalia Premium 7-s.
2017
43 500 km
Manuell
El
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Bruktbilgaranti 1263 kr
En ekstra trygghet for deg som kjøper bruktbil
Sjekk bilens historikk for Ek49267
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Svært romslig og praktisk syvseter. Har vært en trofast og god familiebil med plass til det meste man skulle kunne ha behov for. Ikke bilen man legger ut på langtur med full last i, men for den korte by kjøringen har den fungert strålende for oss.
Utførte litt arbeid hos verksted på den i 2023: Utskifting av begge fremre bremseskivene, samt kjøpte nye dekk.
Bilen har noen skjønnhetsfeil her og der, men det har aldri vært noe feil med den. Har vært en bil å stole på, med ekstremt god plass. Bilen selges som den er. Lytter gjerne til bud ved mulighet for raskt oppgjør.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 434 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 70 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Nissan
- Modell
- e-NV200
- Modellår
- 2017
- Karosseri
- Flerbruksbil
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 109 hk
- Kilometerstand
- 43 500 km
- Batterikapasitet
- 24 kWh
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 150 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 751 kg
- Seter
- 7
- Dører
- 5
- Farge
- Rød
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 30.11.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EK49267
- Chassis nr. (VIN)
- VSKTAAME0U0517831
- 1. gang registrert
- 07.08.2017
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Antiskrens
- Automatgir
- Bluetooth
- CD-spiller
- ECC
- Farget glass
- Isofix
- Kjørecomputer
- LED-lys
- Lettmetallfelger
- Multifunksjonsratt
- Navigasjonssystem
- Nøkkelløs start
- Radio FM
- Regnsensor
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Den ene bakdøren har en ødelagt sensor, som resulterer i at bilen gir beskjed om at denne døren er åpen selv om den er lukket. Synlige riper i front høyre nede etter et lite uhell under rygging. Dette uhellet førte også til at spyleveske ikke fungerer, tror det har gått hull på spylevesketanken. Oppheng til bakerste setet høyre mangler i taket. Løses i dag ved å bruke beltespennene, noe som har fungert fint i mitt eie.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.