Bildegalleri
Porsche 911
997 4S
2007
95 099 km
Automat
Bensin
Nyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på ZZ25100Trenger du biltransport? Få tilbud herBeskrivelse
Akkurat EU godkjent uten en eneste feil!
Komplett servicehistorikk og litt til. Blant annet nesten helt nye helårsdekk, frontrute, låsesylinder med mer. Bilen er nesten ikke kjørt siden storservice, så her har du mange kilometer uten å tenke på dette. Det har gått mye penger på en bil jeg dessverre jobber for mye til å kunne bruke.
Motor er oppgradert ved 50K km av Porsche Center Son, så du slipper å tenke på motorhavari som dessverre kan skje på disse 997.1 bilene.
2DIN Pioneer med CarPlay/Android Auto
Det eneste som finnes av feil i bilen er at koppholderene ikke kommer ut. Sikkert ikke vanskelig å fikse, men disse er såpass ubrukelige at jeg ikke har sett grunnen til å bruke penger på dette. Bilen trenger også en polering. Finnes steinsprut på frontfanger og panser, ellers helt fin.
Bilen har vært i en kollisjon der den ble truffet helt bak på venstre side. Dette ble fikset av Bavaria i regi av Porsche Center Stavanger, og er usynlig i dag. Her har de gjort en svært god jobb med bare originale deler.
Vært ute på saltede veier i noen uker, ikke vinterkjørt utenom dette. Står lagret i oppvarmet garasje. Bare fylt 98 oktan.
Send meg gjerne spørsmål her eller på 926 33 438, så svarer jeg ved ledig tid!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 575 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Porsche
- Modell
- 911
- Modellår
- 2007
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 355 hk
- Slagvolum
- 3,8 l
- CO₂-utslipp
- 286 g/km
- Kilometerstand
- 95 099 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 515 kg
- Seter
- 4
- Dører
- 2
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Basalt Black
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 19.5.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- ZZ25100
- Chassis nr. (VIN)
- WP0ZZZ99Z7S722228
- 1. gang registrert
- 24.8.2007
- Eiere
- 5
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Bluetooth
- El.vinduer
- Elektrisk sete m. memory
- Elektriske speil
- Handsfree opplegg
- Helårsdekk
- Klimaanlegg
- Multifunksjonsratt
- Oppvarmede seter, foran
- Radio DAB+
- Seter i helskinn
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Koppholdere vil ikke ut, steinsprut, klarlakk har løsnet noe på tåkelys
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Skade venstre side helt bak
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.