Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Nissan/Navara
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Nissan Navara

Bildegalleri

(1/18)
SOLGT

Nissan Navara

RESERVERT!!, Fungerende å enda EU godkjent rep objekt

Modellår

2004

Kilometerstand

303 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Diesel

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på VF84354Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Bilen selges som kjørende og fungerende rep. Objekt. UTEN NOEN SOM HELST FORM FOR GARANTI. Rusthull i ramme, to stygge riper på høyre side. Rust på bilen her å der. Er hengerfeste, men fant ut at det ikke var godkjent. Gnegd hull midt i spylevesketanken, så ikke vits å fylle mer enn halv tank😆 ene skruen til venstre taktails er knekt, men har ingen betydning, men har mistet gummien som skal være mellom takrailsene og taket så disse følger med så får kjøper ordne dette selv hvis han/hun skal ha disse på bilen. Oppgradert høytaler anlegg fra bilradiospesialisten for 12-14 tusen, å høytaler i alle dører, og 2din spiller med Bluetooth. Kan føle med ryggekamera som fulgte med spilleren. Høytalerene i dørene bak va litt for stor så dørtrekkene buler mye ut rett over høytalerene i bakdørene. Bøttelykter må ha nye pærer. Følge med en liten boks med forskjellige deler, samt sete trekk fra jula om ønskelig. Ny clutch i mai i 2024. Knirking når man svinge helt til begge sider. Bakdekkene på sommerdekkene er klar til utskiftning. Piggdekkene er enda brukbar. Dieselmåleren henger seg litt opp, bare å gi den et par kakk så e det rett igjen. En flens til å eksosen er gåent. E selvfølgelig andre bruksmerker på plasten her å der også, men det må man regne med. Hvis det e noen spørsmål så e det bare å ringe mæ på 95282225 så skal æ prøve å svare på det du lure på😀

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 900 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
40 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Nissan
Modell
Navara
Modellår
2004
Karosseri
Pickup
Drivstoff
Diesel
Effekt
133 hk
Slagvolum
2,5 l
Kilometerstand
303 000 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
1 805 kg
Seter
5
Dører
0
Farge
Svart
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
19.10.2025
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
VF84354
Chassis nr. (VIN)
JN1CPUD22U0097590
1. gang registrert
01.06.2004
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Bluetooth
  • El.vinduer
  • Klimaanlegg
  • Sommerdekk på felg
  • Vinterdekk på felg

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Ja. Se beskrivelse

Er eller har motoren vært trimmet?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

9180 Skjervøy
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

408588441

Sist oppdatert

4. juni 2025, 21:39

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Nissan
Nissan Navara