Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Rieju MRT 50 Enduro
2014
19 308 km
50 cc
3 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Mopeden går godt det er byttet til ny 50cc sport sylinder det er også nybrukte clutchlameller og clutch wire det er nye dekk foran og bak org skiltoppheng. Dette er en utrolig gøy og fin moped med opp ned dempere foran, den har vært gøy å kjøre selvom jeg har kjørt lite med den, har hatt mer fokus på bil.
(litt rust her og der, har ikke fått start på den på en 2 ukers tid, vet at det bare er noe med batteriet eller plug som må byttes, men skal fikse så kjapt så mulig😅)
Send gjerne spørsmål om hva som helst så skal jeg prøve å svare så kjapt så mulig 😄
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 13 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Rieju
- Modell
- MRT 50 Enduro
- Modellår
- 2014
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 3 hk
- Slagvolum
- 50 cc
- Kilometerstand
- 19 308 km
- Vekt
- 91 kg
- Farge
- Svart, Hvit
- Registreringsnummer
- RX5802
- Chassis nr. (VIN)
- VTPMRT10C00E19797
- Eiere
- 5
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.