Velkommen til Auto Viken As!
Vi har biler utstilt både innvendig og utvendig og da setter vi stor pris på at du ringer/kontakter oss før du ønsker å komme for og besiktige en bil. Da er du sikker på at bilen du ønsker å se står klar, og at vi har tid til å gi deg den servicen du fortjener! Vi svarer alle våre kunder. Om du har sendt melding via finn.no så vil du få svar på mail. Vi har opplevd at svaret vårt ikke har kommet frem, sjekk søppelpost eller ring oss! Legg gjerne igjen telefonnummer i din henvendelse.
Velholdt og Norsk bil . Tesla Model X 100D AWD 4X4 og 7 seter bør sees og oppleves!!!!!
Utmerket Tesla Model X 100D AWD 4X4 og 7 seter kraftig HV batteri og 525 hestekrefter er nå tilgjengelig for en ny eier.
Denne bilen er nøye vedlikeholdt og fremstår i bra stand. Med sin imponerende design og kraftige ytelse gir den både komfort og kjøreglede.
- NORSK BIL (Ikke import)
- RELATIV LAV KM FORHOLD TIL BILENS ALDER
- 2 EIER SIDEN NY I NORGE ( FORHANDLER REGNES IKKE SOM EIER )
- BILEN KAN LEVERES MED 12MND GARANTI (SE GENERELLE VILKÅR NEDERST I SIDEN )
- BILEN ER EU GODKJENT FRAM TIL : 03-04-2026
Tesla Model X 100D AWD – 525HK / 6 seter / Firehjulsdrift / Klar for levering
Meget velholdt og imponerende Tesla Model X 100D med firehjulsdrift, hele 525HK og 6 seter. En romslig og kraftfull SUV med stilrent design, høy bakkeklaring og klasseledende komfort. Kombinasjonen av solid EV-ytelse, presis styring og fremragende fremkommelighet gjør dette til en av Teslas mest komplette modeller. Leveres med automatgir, lang rekkevidde og avansert firehjulsdrift – perfekt for norske forhold.
Komfortabel og stillegående kjøreopplevelse, uansett underlag. Bilen står klar for levering – bør sees og oppleves!
Alle servicer fulgt. FULL SERVICE HISTORIKK
Bilen har elektronisk service dokumentasjon
Denne Bilen leveres med følgende utstyrs spesifikasjoner:
- Hurtigladeenhet Superlader
- Tesla Model X 100D AWD 4X4 og 7 seter kraftig HV batteri og 525 hestekrefter
- NORSK BIL IKKE IMPORT
- 4X4 (AWD) FIRIHJULDRIFT
- Kjøreassistentsystem: Autopilot
- Premium oppgraderingspakke
- Luftfjæring
- Panorama glasstak (helglasset takområde)
- Soltak
- Autopilot med bekvemmelighetsegenskaper
- Adaptiv Cruisekontroll
- Vinterpakke
- Varmer m/ app styring (elektrisk)
- Under-null-værpakke
- Varmeisolerende og mørktonede vinduer
- Rygge kamera
- Park assist
- Parkeringssensor
- Frontrute som reflekterer infrarødt
- Power and Lighting package
- Fjernlysassistent
- Kurvelys
- LED frontlykter
- LED kjørelys
- LED lys
- Comfort access (Keyless go) NØKKELFRI ADGANG OG START/STOP
- Skinntrukket dashbord
- Skinninteriør
- Skinnseter
- Sorte neste generasjon seter
- Seter foran elektr. justerbar
- Setevarme
- Midtarmlene
- Isofix-fester for barnesete på baksetebenk
- Interiør: innlegg pianofinish, svart
- Delt og nedfellbar bakseterygg
- Ratt regulerbart elektrisk m/ minne
- Skinnratt
- Multifunksjons ratt
- Tiltratt
- Ratt oppvarmet
- Servo
- Sikkerhetspakke
- Auto hold
- Blindsonevarsling
- Regnsensor
- Kjøre computer
- Elektron. Stabilitetsprogram (ESP)
- Blokkeringsfritt bremsesystem (ABS) ABS-bremser
- Antiskrens
- Airbag
- Airbag deaktiverings funksjon
- Hodekollisjonsputesystem foran
- Sidekollisjonspute foran
- Bekkenkollisjonspute foran
- Kollisjonspute
- Elektrisk bakluke
- Elektrisk vinduer
- Elektrisk speil
- Automatisk av blandbart innvendig speil
- Automatisk av blandbart utvendige speil
- Elektrisk sammenleggbare utvendige speil
- Elektrisk vindusregulator foran og bak (med anti-felle beskyttelse og komfortkrets)
- Air condition
- Klimaanlegg soner med autom. resirkulasjonskontroll
- Berøringsskjerm
- Ultra Hi-Fi lyd
- USB-grensesnitt 2 (for media og strømforsyning)
- GPS-aktivert Homelink
- Amundsen Navigasjonssystem
- Bluetooth telefon og streaming
- Navigasjon
- Handsfree
- Media
- App
- DAB+
- FM , AM Radio
- Speil og underholdning app under ladding
- Teleskop ratt
- Kopp holder
- Bagasjeromsskjuler
- Tonede ruter
- Takrails
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- MYE MYE MER ++++
XtraGaranti Base E
Alle våre biler kan selges med garanti gjennom Autoconcept om annet ikke er opplyst.
Garantien kan utvides mot pristillegg på enkelte biler.
Xtra Garanti Base opphører når bilen innom garantiperioden har nådd en alder av 20 år eller 300000 km.
Maks erstatning per skade for Xtra Garanti Base E er kr. 35 000 inkl mva. Les mer på www.autoconcept.no
Vi i Auto Viken AS tar forbehold om feil i annonsen.
VELKOMMEN TIL AUTO VIKEN ASÅPNINGGSTIDER ____________________________________
Åpningstider i salgsavdelingen:
Mandag – Fredag: 10:00–18:00Lørdag: 10:00–18:00Søndag: StengtVi er svært fleksible og kan tilpasse oss ditt ønskede tidspunkt!
Ta gjerne kontakt med oss på telefon eller e-post for å avtale en tid utenom våre ordinære åpningstider.
F I N A N S I E R I N G____________________________________
Fleksibel finansiering – skreddersydd for degHos AUTO VIKEN AS tilbyr vi tilpassede finansieringsløsninger for både private og næringskunder – i samarbeid med noen av landets mest anerkjente banker. Vi tilbyr finansiering fra 0,- i egenkapital og med inntil 10 års nedbetaling, slik at du får en løsning som passer din økonomi og situasjon.
Din uforpliktende lånesøknad behandles raskt – ofte mens du venter – slik at du kan kjøre hjem i
din nye bil samme dag.
Vi samarbeider med:
- Santander Consumer Bank
- Brage Finans
- Nordea FinanceTa kontakt i dag for et uforpliktende finansierings tilbud fra 0,- kontant og opptil 10 års nedbetaling!
Vi hjelper deg gjerne med å finne den beste løsningen. F O R S I K R I N G____________________________________
Trygg og rimelig forsikring
Når du kjøper bil hos AUTO VIKEN AS, kan vi tilby deg svært konkurransedyktige forsikrings løsninger.
Gjennom våre samarbeid med anerkjente forsikringsselskaper får du tilgang til gunstige rabatter og skreddersydde avtaler – helt uten stress.
Spør oss om forsikringstilbud i dag – vi hjelper deg gjerne!
Vi tilbyr forsikring fra følgende forsikringsselskaper
- Gjensidige forsikring
- Enter forsikring
- Tryg forsikringVi ordner forsikringen mens du venter, slik at du kan kjøre hjem i din nye bil – trygt og forsikret fra første kilometer.
I N N B Y T T E / K O M M I S J O N____________________________________
Innbytte eller kommisjonssalg hos AUTO VIKEN AS
Som kunde hos AUTO VIKEN AS får du alltid et uforpliktende innbytte tilbud på din nåværende bil.
Du kan også velge å sette bilen i kommisjon hos oss. I så fall overføres den avtalte summen direkte til din konto så snart bilen er solgt.
Ønsker du at vi vurderer innbytte av din bil?Send oss gjerne en e-post med følgende informasjon:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyrsnivå, relevant ekstrautstyr, eventuelle skader eller annen viktig informasjon
- Bilder av bilen, både utvendig og innvendig (om tilgjengelig)
Denne informasjonen gjør det mulig for oss å gi deg en raskere og mer presis vurdering av innbytteverdi eller mellomlegg.
Ta kontakt i dag for en uforpliktende vurdering! H E N T E S E R V I C E____________________________________
Kommer du med fly eller tog, henter vi deg fra Oslo Lufthavn Gardermoen , Vestby togstasjon.
BELIGGENHET____________________________________
AUTO VIKEN AS holder til i store, lyse og oppvarmede lokaler midt i Vestby industriområde, mindre enn 1 min kjøring fra Vestby Outlet.
Det er ca 25-30 minutter fra Oslo S, Det er også mulig å ta toget direkte fra Oslo Lufthavn Gardermoen. Det tar kun 3 minutter å gå fra togstasjonen.
Vi ønsker deg hjertelig velkommen til en hyggelig bil prat og evt handel hos oss.Vi i Auto VIKEN AS tar forbehold om feil i annonsen.