Bildegalleri
Fin, driftssikker og lettkjørt daycruiser fra Uttern, med mulighet for vannsport
2014
19 fot
Utenbords
5
Leiepris
8 500 - 10 500 kr per uke
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Fin, driftsikker og lettkjørt 19 fots Uttern D57 til leie sommeren 2025.
Båten har gode sjøegenskaper og en 115 hester Mercury Optimax motor med svært lavt støynivå. Leveres med stang for vannsport og tube inkl tau for en person. Det er 5 sitteplasser og mulighet for overnatting for 2 voksne personer.
Båten ligger fast på bryggene til Kungsvik Camping i nærheten til Strømstad. Om det ønskes er selvfølgelig båtplassen tilgjengelig som del av leien.
I mitt syn er denne plasseringen helt perfekt, med kort vei til øyene på Hvaler, Koster og Svenskekysten. Jeg kan være behjelpelig med å levere båten til avtalt sted i nærheten av Kungsvik dersom det er behov
Jeg leier også ut en båthenger som passer til båten - se Finn kode 404884381 dersom det kan være aktuelt å utforske andre steder
Leiepriser og betingelser
Båten leies ut til voksne med god erfaring med sjø og båt
Kontrakt blir fylt ut som del av avtalen og gyldig båtførerbevis kreves dersom du er født etter 1. januar 1980.
Det er mulighet for rabatt ved lengre leieperioder.
Pris uke 23-26; 8.500,- pr uke
Pris uke 27-34; 10.500,- pr uke;
Pris uke 35-40; 8.500,- pr uke
Pris pr helg; 6.000,-
Tilgjengelighet:
Uke 23: Ledig
Uke 24: Ledig
Uke 25; Ledig
Uke 26; Ledig
Uke 27: Ledig
Uke 28: Utleid
Uke 29: Ledig
Uke 30: Ledig
Uke 31: Ledig
Uke 32: Ledig
Uke 33: Ledig
Uke 34: Ledig
Uke 35: Ledig
Uke 36: Ledig
Uke 37: Ledig
Uke 38: Ledig
Uke 39: Ledig
Forskudd ved inngåelse av leieavtale er på kr 2500,- og dette er ikke refunderbart ved avbestilling 3 uker eller nærmere leieforholdet
Et depositum på kr 8000 betales før leie starter - dette tilsvarer egenandel for forsikring
Du henter båten med full bensintank, vasket utvendig og rengjort innvendig. Ved levering skal samme forhold være på plass. Vi går over dette sammen, før og etter leieperioden. Båten skal leveres tilbake slik du selv ønsker å leie den.
Båten leveres fortrinnsvis uten skader, men skulle du være uheldig er båten forsikret. Ved skader som dekkes av forsikringen beholdes depositum for å dekke egenandel. Ved skader som ikke dekkes av forsikringen er leietaker ansvarlig for utbedring.
Merk: Ingen røyking eller dyr tillatt ombord.
Spesifikasjoner
- Merke
- Uttern
- Modell
- D57
- Modellår
- 2014
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motorstørrelse
- 115 hk
- Motorfabrikant
- Mercury Optimax
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Plast
- Vekt
- 920 kg
- Lengde i fot
- 19 fot
- Dybde
- 45 cm
- Bredde
- 229 cm
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- MEG-707
Utstyr
Lowrance fargekartplotter med dypdemåler
Stereo med 2 høyttalere,
Elektriske trimplan
Vindusvisker
Kalesje komplett
Havnekalesje
Dusj akter
Vannskimast
Tube og tau for en person
Kjøleboks
Bord mellom seter foran og bak
Securmark båt og motor
Drivstofftank 100 ltr
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.