Bildegalleri
Lynx LYNX BOONDOCKER RE 3700 850 E-TEC ES
2018
8 000 km
849 cc
156 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Sjelden sjanse til å sikre deg en råtass!
Selger min fantastiske Lynx Boondocker RE 3700 850 E-TEC ES i fargen rød med svarte detaljer. Dette er toppmodellen for deg som søker det ultimate innen aggressiv frikjøring og klatring i dypsnø.
RE-utgaven er kjent for å være ekstra robust og utstyrt med komponenter som tåler de tøffeste utfordringene fjellet byr på.
RE-utstyr: Forsterket chassis og boggie, designet for hard bruk.
Styre: U-type aluminiumsstyre med lavt grep og 140 mm styreforhøyer.
Oppvarming: Varme i styre og gasshendel.
Oppbevaring: LinQ festepunkter (for enkel montering av tank/boks).
Selges grunnet lite kjøring og andre prioriteringer.
Komplett servicehistorikk og oppdateringer, inkludert bl.a. clutch kit, finnes hos BRP forhandler. Siste service gjennomført 20. november med påfølgende verkstedtime i starten av desember for utbedring og utbytte av slitte deler.
Kan hjelpe med frakt.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 70 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Lynx
- Modell
- LYNX BOONDOCKER RE 3700 850 E-TEC ES
- Modellår
- 2018
- Type
- Snøscooter
- Effekt
- 156 hk
- Slagvolum
- 849 cc
- Kilometerstand
- 8 000 km
- Vekt
- 269 kg
- Farge
- Rød/svart
- Registreringsnummer
- BZ5116
- Chassis nr. (VIN)
- YH2LSEJH5JR000192
- Eiere
- 3
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.