Bildegalleri
DONGMA EBEE
2024
200 km
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi har en demo moped DONGMA EBEE til salgs nå!
Motor = "1.5KW"
Motor_Type = "Hub motor"
Top_Speed = "Up to 45 km/h"
Battery = "60V 30ah "
Battery_Type = "Lithium battery"
Range_per_charge = "70km"
Charging_Time = "≤ 5hours"
Brake_System = "Double Disk & Disk"
Max_Payload = "150KG"
Mer e-motorsykler på gallopevs.com.
Gallop Electric Vehicles, vi er en dedikert forhandler for e-motorsykler. Vi importerer direkte fra produsent, slik at du alltid får den billigste prisen. Vårt verksted ligger på Gjøvik, kom og få en prøvetur!
Gratis levering i Gjøvik, Lillehammer og Hamar områder.
Andre regioner fra 1 000 kr.- til 2 000 kr.-
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 15 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modell
- DONGMA EBEE
- Modellår
- 2024
- Type
- Moped
- Drivstoff
- El
- Kilometerstand
- 200 km
- Eiere
- 1
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.