Bildegalleri
Suzuki GSX-R 1100
1986
150 000 km
1 052 cc
Ikke oppgitt
Beskrivelse
Har en suzuki gsxr1100 som jeg ønsker å selge til entusiast. Har lagt ved noen bilder. Det er 86 mod som er gått 150000km, og hvert i mitt eie siden 88. Den er godt vedlikeholdt, kan dokumentere det meste. Den har ikke vært i bruk siden 2015, stått lagret varmt. Pulverlakkerte felger. orginal eksos som er ceramic coated, har ikke vært montert etter behandling. Kjede/drev nytt. Øhlin demper. Alle skiver byttet. Verksted håndbok. Dynojet steg1 , men kan tilbakestilles til orginal. Mye langkjøring på ferieturer. Frontkåpe/underkåpe er glassfiber. De trenger oppussing eller at man lakkerer de medfølgende orginale. Det følger med en del kåpedeler, dekaler, nye og brukte deler. Bærer og skai til saltrekk.
Pris 47000 kroner
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 42 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Suzuki
- Modell
- GSX-R 1100
- Modellår
- 1986
- Type
- Veteran
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 0 hk
- Slagvolum
- 1 052 cc
- Kilometerstand
- 150 000 km
- Vekt
- 220 kg
- Farge
- Blå
- Eiere
- 2
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.