Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/BMW/2-Serie
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre BMW 2-Serie

Bildegalleri

(1/14)
Ørje
SOLGT

BMW 2-serie

Modellår

2016

Kilometerstand

183 956 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BT44902Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Velholdt og flott bil selges meget rimelig til deg som har tid og mulighet til å fikse selv eller ta den med på verksted!
Bilen kommer nettopp fra verksted hvor koklusjonen ble at det trengs å bytte dyser.
Bremseklosser bak bør byttes. Disse er kjøpt inn og kan følge med i prisen. Er også en melding som kommer opp om å sikre kjøretøyet mot at det ruller. Dette har vært sett på av verksted og det er ingen feil på bilen, bare en koblingsfeil som man ikke trenger å gjøre noe med om man ikke vil, ifølge de.

Dette er en utrolig flott bil vi har vært veldig fornøyd med, men vi er nå i en situasjon hvor vi ønsker oss en mindre bil.
Selges derfor rimelig i den tilstanden den er i, som beskrevet.
Det er bare å ta kontakt og spørre om det du måtte lure på, på Finn, sms eller ring Hege: 97515471.

*Merk!* Bilen selges som den er, uten noen form for garanti eller reklamasjonsrett! Alt vi vet om opplyser vi selvfølgelig om, men ta forbehold om at det kan være ting vi ikke er klar over, og dette kan vi ikke ta ansvar for etter kjøp.
Ønskelig med rask handel, så alle bud over 85.000kr blir vurdert!

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 434 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
94 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
BMW
Modell
2-Serie
Modellår
2016
Karosseri
Flerbruksbil
Drivstoff
Bensin
Kilometerstand
183 956 km
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Seter
7
Farge
Svart
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
07.12.2025
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
BT44902
Salgsform
Bruktbil til salgs

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Ja. Det trengs å bytte dyser. Bremseklosser bør byttes på bakhjulene. Disse er kjøpt inn og kan følge med om ønskelig.En ripe på bakluke.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1870 Ørje
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

402876544

Sist oppdatert

2. august 2025, 07:50

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

BMW
BMW 2-Serie