Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Toyota Corolla
KE25 Coupe. Sjelden mulighet!
1971
50 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for FS13101
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Denne bilen har stått avregistrert siden 02.02.1990. Ble da parkert i en garasje der den ble stående til 2016. I 2016 fikk jeg muligheten til å kjøpe den å få den på veien igjen. Har siden den gangen sveiset endel rust på den, lakkert den i rapsgul RAL1021 i 2019. Etter det har den bare blitt stående. Bilen er ikke strøken. Men i meget god stand! Nå søker den etter ny eier som kan gjøre den ferdig, å få den på veien igjen.
Er byttet motor til en 1.6l Celica motor. Med tilhørende 5 trinns girkasse. Bygd om til hydraulisk clutch.
Ellers så gjenstår det litt småtteri, som f.eks å gå over og overhale bremser å kanskje bytte noe foringer. Bilen har nye foringer på stabstag foran samt nye dempere bak.
Bilen selges som ett prosjekt som er 95% ferdig. Gjør man di siste prosentene så har man en morsom og sjelden bil du nesten garantert ikke vil møte langs veien.
Har noe ekstra deler som kan følge med.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- Corolla
- Modellår
- 1971
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Slagvolum
- 1,6 l
- Kilometerstand
- 50 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 5
- Farge
- Gul
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- FS13101
- 1. gang registrert
- 22.07.1971
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Rustsveiset
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.