Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Harley-Davidson Softail
1992
114 432 km
1 338 cc
48 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Sykkelen er importert fra USA og førstegangsregistrert i Norge 2005. Sett bort fra slitedeler, så er sykkelen original, også lakken, så litt skjønnhetsfeil har den og da især på bakskjermen.
Motor overhalt og skiftet stempelringer og pakninger i 2017, gearshift pawl 2020, lager mainshaft og foringer gaffel 2021. Dette er en god sykkel som fortjener å være på veien hele sesongen. Dro den ut av vinterdvalen 24.3.25, og den startet tvert. Selges til fordel for nye eventyr. Pris kan diskuteres.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Harley-Davidson
- Modell
- Softail
- Modellår
- 1992
- Type
- Cruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 48 hk
- Slagvolum
- 1 338 cc
- Kilometerstand
- 114 432 km
- Vekt
- 290 kg
- Farge
- Rød
- Registreringsnummer
- HP4558
- Chassis nr. (VIN)
- 1HD1BKL10NY013322
- Eiere
- 3
Utstyr
- Bagasjebrett
- Gaffelveske
- Overtrekk
- Sidevesker
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.