Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtplasser til salgs/leie

Bildegalleri

Brygge A plass A1 (1/1)
Kristiansand S

Båtplass til leie

Pris

6 500 kr

Kontakt selgeren

Beskrivelse

Motstrøms båtplass leies ut for sesongen 2026, med mulighet til forlengelse. Sesongen er fra 1.april til 1.oktober.

Lysåpning 3,0 m, passer best for båt max ca 20-22 fot. Gunstig beliggende plass med tanke på vær og vind, samt strøm i elva. Tilgang på strøm og vann.

Båthavna har egne ordensregler som regulerer bruken av plassen. Det medfølger ikke parkeringsplass, ønsker derfor fortrinnsvis å leie ut til noen i nærområdet.

Spesifikasjoner

Bredde
300 cm
Sted
Høivold Brygge Båthavn
Salgsform
Til leie

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4631 Kristiansand S
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

398542997

Sist oppdatert

26. februar 2026, 19:00

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.