Bildegalleri
Selveierplass ,C7, på Kalvetangen, sentralt ved Tønsberg og Nøtterøy
Pris
229 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Kalvetangen marina holder til i nydelige omgivelser på Kalvetangen midt i innseglingen til Tønsberg med drivstoffanlegg, verksted og vinteropplag.
Plassen er 350 cm bred og 800 cm lang 100 cm dyp. Kan ha båt på 900 cm.
Sameiet C på Kalvetangen har 50 plasser med låsbar port og adgangskontroll, tinglyst rett på parkering. Parkeringsplassen er nylig asfaltert, med gode oppmerkede p-plasser som gjør hele "pakken" enkel for deg som bruker. Parkering med eget oblat.
Kalvetangen ligger på Nøtterøy og er det ideelle utgangspunktet for kanskje en av de vakreste skjærgårdene I Norge.
Det er ingen krav til tilhørighet for å eie båtplass her. Majoriteten av sameiere kommer fra Buskerud, Oslo og Akershus som heller bruker en liten time i bilen enn mange timer i båt for å komme til dette paradis av en skjærgård.
Fellesutgifter (p.t. 8400) dekker Vedlikehold, Adgangskontroll, Vann og sommerstrøm, forsikring, ekstern regnskapsfører mm. Renter og avdrag på fellesgjelden er inkludert i fellesutgiftene. Dekkes av kjøper for 2026
På Kalvetangen får du gledene med båt, jobben er av sameiet satt bort til 3 part. Sameiet ledes av et styret som velges på årlige sameiemøte. Omkostninger i tillegg til kjøpesummen er andelskapital kr 4.000,- og registrering av eierskifte kr 1500,
Det følger med parkeringsoblat og elektronisk brikke for adgang til brygga
Dette er en flott plass som ligger fint i le for vær og vind.
Spesifikasjoner
- Bredde
- 350 cm
- Sted
- 229 000. 3,5m x 8m på C brygga på Kalvetangen
- Salgsform
- Til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.