Bildegalleri
Fin 4,2m båtplass på Gyssestad selges
Pris
490 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Selger vår 4,2m båtplass på J-Brygga på Gyssestad med brede gode utriggere på begge sider. Disse ble byttet for et par år siden. Brygga er en betongbrygge og med det svært stabil.
Plassnummer: J10
Størrelse: 420cm (senter-senter utriggere)
Lysåpning: Ca. 390cm
Om havnen:
Gyssestad båtforening er bevoktet og har videoovervåkning. Ingen dugnader eller båtvakter. Som andelseier har du også tilgang til slipp for å sette ut og ta opp båt på henger. Havna har også truck, en 100% ansatt daglig leder + sesongarbeidere -og er behjelpelig med opptak og utsetting. Det er gratis å parkere bil i havna når man er ute med båten og det er god parkeringsdekning. Meny, Burger King, Maritim osv. ligger et steinkast unna. Svært lun og rolig havn.
Sommerleie/vinterleie tilkommer etter gjeldende prisliste i Gyssestad båtforening.
For ytterligere informasjon om havnen se www.gyssestadhavn.no/
Spesifikasjoner
- Bredde
- 420 cm
- Sted
- Gyssestad båtforening
- Salgsform
- Til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.