Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Uttern D55
Uttern
2007
18 fot
Utenbords
5
Pris
155 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Den er nettopp bunnstoffet for en ny sesong nå så her er det bare og sjøsette og ut og kjør.
Båten har bare gått 487 timer men den kan øke litt med tanke på at den nå er sjøsatt og klar for bruk.
Dette er en veldig fin båt og dra på dagsturer i med, mulighet for å overnatte om man ønsker eller bare skal fort fra a til b med sine 135 hk som utgjør ca 40knop + - (kommer ann på opplasting).
Veldig allsidig og ingen problem å dra ulike vannsporter bak etter den eller bare ta en fin krusetur og utforske ut sjergården.
Har selv brukt båten så mye jeg har fått tid til og kjempe fornøyd med den, hele motoren var i deler rett før jeg kjøpte den pga en meget seriøs og dedikert eier og mekaniker som eide den før meg ønsket ikke å selge noe katta i sekken så det ble gjor en gruding servise og akterenden forsterket (ps dette er en stor svakhet på disse båtene) men så lenge det har blitt kraftig oppgradert så er det problemet eliminert.
Båtmotoren har blitt spylt igjennom vær gang den er blitt tatt opp av sjøen og hele båten har stått tørt vinter lagret i garasje de to sesongene jeg har hatt den. Nå er den stoffet, klargjort og sjøsatt.
Henger på bilene medfølger med mindre man ønsker og kjøpe uten henger for avslag i prisen, det er en tysse henger en akslet og skilt, det er dårlig med bremser på den så ville ikke dratt på alvorlig langtur med den uten å fikse opp bremsene men fungerer utmerket som opplagshenger.
Her er det mye båt for pengene så er bare å gi en lyd om du er interessert så kan den både betraktes på land og prøvekjøres på sjøen.
Prisen er ferdig prutet.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Uttern
- Modell
- D55
- Modellår
- 2007
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 135.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 39 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 750 kg
- Lengde i fot
- 18 fot
- Dybde
- 35 cm
- Bredde
- 220 cm
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit/blå
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Brukskalesje
Elektisk lensepumpe
Tauverk
Blåser/dobber
Sterioanlegg oppgradert (god lyd)med Bluetooth spiller.
Kartplotter
Forsterket akterende
Vannavstøtende trekk på uteputer.
Svingbare stoler
Klappbord (ett på hver side i båten)
Badestige i akterende
Hastighet måler i knop
Dreg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.