Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Triumph Speed Twin 900
2025
Ikke oppgitt
900 cc
65 hk
Pris
149 900 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Medlem av Norsk MC-Forhandlerforening
Se dine fordelerForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nye Speed Twin 900 har fått en rekke oppdateringer. I tillegg til endel nye designdetaljer, kommer den nå med opp-ned gaffel og justerbare dempere bak, begge fra Marzocchi i tillegg til en lettere svingarm i aluminium.
Bremsene er også oppgradert med en radialmontert 4-stemplet kalipper foran og enda viktigere; curve-ABS og lean sensitiv antispinn er lagt til for ekstra sikkerhet.
Speed Twin 900 kommer nå også med et nytt LCD instrument med et mindre TFT-intrument inkludert. USB-C er også standard på siden av instrumentet. Legg til Bluetooth-modul (ekstrautstyr), så kan man styre telefon og meldinger fra skjermen.
Ny frontlykt med LED og DRL, selvkansellerende blinklys og utetemperaturføler er også standard.
Sølv: 149.900,-
Twin color: 155.900,-
Specs:
-HK: 65 hk
-NM: 80 nm
-Gir: 5
-Sylindere: 2
-Vekt: 216 kg
-Tank: 12 l
-Sittehøyde: 780 mm
Klargjøring/registrering kommer i tillegg på nye sykler.
Forbehold om feil i annonse
Tlf. CBP: 35 58 41 41
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Triumph
- Modell
- Speed Twin 900
- Modellår
- 2025
- Type
- Classic/Nakne
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 65 hk
- Slagvolum
- 900 cc
- Vekt
- 216 kg
- Farge
- Sølv
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.