Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Derbi Senda xtreme
2016
14 000 km
50 cc
5 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Tøff derbi senda xtreme til salgs Gått 14xxx km og vil øke da jeg kjører til skolen. Er trimma moped med 80cc polini og 28mm forgasser. Polini skal være ganske høy kvalitet og jeg har aldri hatt problemer. Er litt rust her og der men bare kosmetisk. Liten eksos lekkasje, men det er forventa på trimma moped så rister, batteri må lades ofte, lades ikke når du kjører, lekker luft i fram dekk. Kan starte uten nøkkel Er trimma moped så ingen garanti. Pris kan diskuteres, bare send melding hvis du lurer på noe. Følger med en haug med ekstra deler hvis du ønsker.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 12 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Derbi
- Modell
- Senda xtreme
- Modellår
- 2016
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 5 hk
- Slagvolum
- 50 cc
- Kilometerstand
- 14 000 km
- Vekt
- 104 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- NR8684
- Chassis nr. (VIN)
- ZDPABL010ES601260
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.