Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Ford Mustang
Roush GT 427R - Strøken bil - Kompressor - lav km
2010
18 350 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for ZZ33884
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Er du på jakt etter en unik sportsbil som kombinerer rå kraft, tidløs stil og ekte bilhistorie? Nå har du sjansen til å kjøpe ein ekte Ford Mustang GT427R Roush, en sjelden perle fra den ikoniske Roush Performance-serien! Å ta denne ut på vegen å høre kompressoren begynne å svirre er berre heilt magisk!
Roush 427R leverer en eksplosiv kjøreopplevelse med sitt råe dreiemoment og presise styring. Takket være Roush’s signaturkomponenter, inkludert deres spesialutviklede supercharger og oppgraderte eksosanlegg, byr denne bilen på en unik kombinasjon av rå kraft og raffinert kontroll.
Den er levert med orginalt Roush verktøyskrin i bagasjerommet og alt som hører med ein ekte Roush modell.
Eg formidler salg for sjefen min, det sitter langt inne for han å selge men han innser at han har ikkje tid til å bruke bilen og denne fortjener å bli brukt!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 625 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Ford
- Modell
- Mustang
- Modellår
- 2010
- Karosseri
- Annet
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 441 hk
- Slagvolum
- 4,6 l
- CO₂-utslipp
- 291 g/km
- Kilometerstand
- 18 350 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 700 kg
- Seter
- 4
- Dører
- 0
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 06.05.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- ZZ33884
- Chassis nr. (VIN)
- 1ZVBP8CH8A5125947
- 1. gang registrert
- 27.05.2010
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Alarm
- AUX-inngang
- Bluetooth
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Handsfree opplegg
- Midtarmlene
- Oppvarmede seter, foran
- Radio DAB+
- Ryggekamera
- Sentrallås
- Seter i delskinn
- Sportsseter
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.