Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Askeladden
Selges av Memo AS

Bildegalleri

(1/25)
Tønsberg

MessePris PÅ Askeladden C70 Cruiser | 2025 modell | Suzuki 250HK | Godt utstyrt!

Modellår

2025

Lengde

23 fot

Type motor

Utenbords

Seter

7

Pris

1 199 600 kr

Selgerens infokort

Memo AS logo

Memo AS

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Skogergaten 2, 3112 Tønsberg,Se butikkside med 26 annonser,Se forhandlerens 24 annonser i denne kategorien
Medlem av Norboat logo

Medlem av Norboat

Se dine fordeler

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteretFå en måned gratis båtforsikring fra If

Beskrivelse

Velkommen til Memo AS, en av Norges største forhandlere av fritidsbåter siden 1998!

Om Askeladden C70:

  • Båtpakken er korrekt utstyrt med det den trenger og dekker alle behov for flotte dager på sjøen.
  • Å fullstendig endre en vinneroppskrift er aldri en god idé. Å utvikle den videre og forbedre den er veien å gå. Med C70 Cruiser har vi kunne bygge videre på – og utvikle ytterligere – de egenskapene som gjorde C65 Cruiser til den markedsledende båten i dette segmentet over hele Norden.

Memo AS kan tilby:

  • Innbytte
  • innendørs opplag
  • Finansiering
  • Gode samarbeidspartnere på båthengere

Om Memo AS

  • Memo AS, etablert i 1998, har markert seg som en betydelig aktør innen båt bransjen, med fokus på salg av både nye og brukte båter, service verksted, delesalg og opplag. Med over to tiår med erfaring har Memo AS utviklet seg til å bli et pålitelig navn i bransjen. Vår visjon er tilby kvalitets båter og motorer til vårer kunder. 
  • Memo AS setter kunde tilfredshet i høysetet. Vi veileder kundene gjennom hele kjøpsprosessen, fra å velge den ideelle båten, til å tilby pålitelig etter salg-støtte.
  • Våre merker: Askeladden, Ibiza, Uttern, Capelli, Brig, Beneteau, Suzumar. Motorer fra Suzuki og Mercury.
  • Besøk våre to avdelinger i Tønsberg sentrum, Skogergaten 2 og Ollebukta 16. Kom innom for en hyggelig båtprat, så hjelper vi deg med å finne din neste drømmebåt.
  • Vi tar forbehold om feil i annonsen

Spesifikasjoner

Merke
Askeladden
Modell
C70 Cruiser
Modellår
2025
Type
Daycruiser
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Nei
Motorstørrelse
250 hk
Motorfabrikant
Suzuki
Type motor
Utenbords
Byggemateriale
Glassfiber
Lengde i fot
23 fot
Bredde
246 cm
Sitteplasser
7
Soveplasser
2
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

Topline pakke: Inkludert i pris
  • Zipwake trimplan
  • Spyletoalett komplett
  • Dekksluke
  • Gardiner kabin
  • Trykkvann med vask
  • Kokeapparat
  • Kjøleskuff 30L
  • Solpute
  • Kalesje
  • Havnepressening
  • Ekstra batteri
  • Flexiteek
  • Eget toalettrom
  • Skrogvindu
  • Dørktepper kabin


Annet utstyr: Inkludert i pris
  • Baugpropell
  • Ankervinsj
  • Fjernkontroll anktervinsj og baugpropell
  • Bunnstoff
  • Batterilader
  • Vindusvisker babord
  • Port akterdekk
  • Utfyllingspute kabin
  • Baugstige
  • Fortøyningspakke


Standard utstyr:
  • Lanterner
  • Badestige
  • LED lys pakke
  • Putesett
  • Hydraulisk styring
  • Vindusvisker styrbord
  • Dusj på badeplattform
  • 230L Drivstofftank
  • 40L Vanntank
  • 40L Septikktank

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et Norboat-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Ollebukta 16, 3126 Tønsberg
Kart
Memo AS logo

Memo AS

Memo AS, etablert i 1998, har markert seg som en betydelig aktør innen båtbransjen, med fokus på salg av både nye og brukte båter, service verksted, delesalg og opplag. Med over to tiår med erfaring har Memo AS utviklet seg til å bli et pålitelig navn i bransjen. Vår visjon er tilby kvalitets båter og motorer til vårer kunder. Memo AS setter kunde tilfredshet i høysetet. Vi veileder kundene gjennom hele kjøpsprosessen, fra å velge den ideelle båten, til å tilby pålitelig etter salg-støtte. Våre merker: Askeladden, Ibiza, Uttern, Capelli, Brig, Beneteau, Suzumar, Seastorm og Øien. Motorer fra Suzuki og Mercury. Besøk våre to avdelinger i Tønsberg sentrum, Skogergaten 2 og Ollebukta 16.
Se butikkside med 26 annonser

Adresse

,Skogergaten 2, 3112 Tønsberg

Åpningstider

Stengt · Åpner kl. 08:00 på torsdag
,
Vis åpningstider
,
  • Mandag
    08:00 - 16:30
  • Tirsdag
    08:00 - 16:30
  • Onsdag
    08:00 - 16:30
  • Torsdag
    08:00 - 16:30
  • Fredag
    08:00 - 16:30
  • Lørdag
    10:00 - 14:00
  • Søndag
    Stengt

Lenker

  • ,Se forhandlerens 24 annonser i denne kategorien
  • ,Besøk nettsiden,

Vi tilbyr

  • ,Kvalitets båter og motorer
  • ,Profesjonelt verksted og båthotell
  • ,Vi er alltid på plass for deg
  • ,Trygt, ryddig og profesjonelt
Org.nr.: 979654480·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

388338394

Sist oppdatert

8. mai 2026, 11:06

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Askeladden
Daycruiser