Bildegalleri
Gilera Gilera smt 50
2007
Ikke oppgitt
50 cc
3 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger nå min gilera, en veldig fin og gjennomført moped. Mopeden er ganske original, men har u-plombert eksos, 53 drev og et sport luftfiliter i stedenfor det originale. Går som den skal og har en toppfart på ca 65-70 kmt. Har fjernet oljepumpa til 2-takts olje for å få mest mulig effekt.
Kåpesettet er nylakket med lakksprøyte, og felgene er ny-polerte. Lykta er sota, for å se litt kulere og mer aggresiv ut, men lyser fortsatt bra. Alt av lys fungerer, men litt usikker på hva som fungerer av varsellys på speedometeret. Speedometeret mangler speedsensoren, men dete er både lett å finne og billig, hvis man vil kjøpe det.
Den har ikke visning så det er bare til å omregistrere den og kjøre. Ta kontakt for mer bilder eller om du lurer på noe:)
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 13 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Gilera
- Modell
- Gilera smt 50
- Modellår
- 2007
- Type
- Moped
- Effekt
- 3 hk
- Slagvolum
- 50 cc
- Vekt
- 96 kg
- Registreringsnummer
- RU7036
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.