Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Lamborghini/Huracan
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Lamborghini Huracan

Bildegalleri

(1/41)
Billingstad
Inaktiv

Lamborghini Huracan

EVO 640HK

Modellår

2021

Kilometerstand

22 500 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Totalpris

3 399 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

BYMEDHUS AS logo

BYMEDHUS AS

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens 62 annonser i denne kategorien

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på PR61257
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse


Finansiering restverdilån 36 mnd:
• Egenkapital:      679 800,-
• Månedskostnad:   28 794,-
Priser ved 20% egenkapital og 70% restverdi etter 36 mnd basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig tilbud på finansiering.


Lamborghini Huracán EVO er en perfeksjonert versjon av den allerede ikoniske Huracán. Med en 5,2-liters V10-motor som leverer 640 hestekrefter og en akselerasjon fra 0 til 100 km/t på kun 2,9 sekunder, er dette en bil som kombinerer rå kraft med avansert teknologi og elegant design. EVO-modellen introduserer banebrytende aerodynamiske løsninger og et oppgradert chassis med bakhjulstyring, som gir føreren optimal smidighet og kontroll under alle forhold.

Eksteriøret er et kunstverk i den spesialvalgte fargen Arancio Xanto, en strålende oransje nyanse som fremhever bilens skarpe linjer og dynamiske design. Kombinert med Narvi 20” smidde felger i skinnende sort og detaljer som bakre støtfanger i matt sort og en bakdiffuser i høyglanset sort, får bilen et aggressivt, men raffinert uttrykk. Folie i front gir ekstra beskyttelse mot steinsprut, mens den gjennomsiktige motorhetten lar deg beundre V10-motoren i all sin prakt.

Interiøret er en mesterlig blanding av luksus og sportslighet, trukket i Sportivo Alcantara med et ensfarget design. Den sorte interiøret har kontrastsømmer i Arancio Dryo, som gir en sofistikert følelse av harmoni med eksteriøret. Sportsetene, som er en nyhet for EVO-modellen, gir optimal komfort og støtte, mens detaljer som den sydde Lamborghini-oksen i nakkestøttene understreker håndverkskvaliteten. Multifunksjonsrattet i Alcantara gir føreren en tett forbindelse med bilen, perfekt for både dynamisk kjøring og daglig bruk.

Når det gjelder teknologi, er Huracán EVO utstyrt med alt du trenger for en trygg og behagelig kjøreopplevelse. Lift-systemet med Magneto-rheologic fjæring sørger for at du kan håndtere hindringer som fartsdumper med letthet. Parkeringssensorer foran og bak gjør manøvrering enkelt, mens DAB-radio holder deg underholdt på turen. For de lange kjøreturene har bilen koppholder og røykepakke, og den leveres på helt nye Pirelli P Zero-dekk, klare til å møte enhver vei eller bane.

Utstyrsliste:

•Ambiente lys-pakke
•Bakhjulstyring
•Bremseskiver med sorte kalipere
•Teppefarger og piping matcher basisfargen
•Koppholder og røykepakke
•DAB-radio
•EVO-TRIM – Sportivo Alcantara unicolor
•Folie i front
•Leveres på helt nye P Zero-dekk
•Lift-system med Magneto-rheologic fjæring
•Multifunksjonsratt i Alcantara
•Parkeringssensorer foran og bak
•Bakre støtfanger i matt sort
•Bakre diffuser i høyglanset sort
•Narvi 20” smidde felger i skinnende sort
•Sort interiør med kontrastsømmer i Arancio Dryo
•Spesialfargen Arancio Xanto
•Sportseter, ny type for EVO-modellen
•Sydd Lamborghini-oksen i nakkestøtten
•Gjennomsiktig motorcover

Kontakt en av våre selgere:
Olav Medhus 934 33 100
Thomas Kleven 970 33 100
Håkon Bjerknes 922 62 007
Bård Abrahamsen 994 47 122

byMEDHUS skal være en viktig og synlig aktør innenfor premium bil både av nye, nyere og classic biler. Vi har et stort nettverk for kjøp og salg av biler og vil kunne skaffe deg det du måtte ønske. Vi vil være blant de beste på å selge kommisjonsbiler da vi ikke har noen bindinger eller forpliktelser til andre enn deg! I tillegg vil vi importere det du måtte ønske samt å ta inn biler til lager vi vet du har lyst på. Gjennom mange år har vi hatt mest erfaring i Norge med sportsbilmerker som Ferrari, Lamborghini og McLaren. Vi har solgt mye Porsche, Maserati og Bentley gjennom mange år. I tillegg er vi god på Mercedes, BMW, Audi og Land-Rover. Vi er en liten butikk som har mulighet til å snu oss rundt og jobbe med det markedet innenfor premium bil ønsker. Det betyr at du vil finne både bensin, diesel og el bil i vår butikk. Vi ønsker å være øverst på listen din når du skal ha bil. byMEDHUS vil ha en tydelig strategi på å være synlige i sosiale media. Vi tror at du vil synes byMEDHUS med det innholdet vi er som mennesker, utradisjonelt design, opplevelser og konsept er et friskt pust som forfører deg til å bli kunde hos oss!

- Stay On Four

Vi tar forbehold om utstyrs- skrivefeil i annonsen

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 434 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
3 394 566 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Lamborghini
Modell
Huracan
Modellår
2021
Drivstoff
Bensin
Effekt
639 hk
Slagvolum
5,2 l
CO₂-utslipp
332 g/km
Kilometerstand
22 500 km
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
1 532 kg
Seter
2
Farge
Oransje
Fargebeskrivelse
Arancio Xanto
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
PR61257
Chassis nr. (VIN)
ZHWEF4ZF5MLA16065
1. gang registrert
20.10.2020
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Ambiente lys pakke
  • Bakhjulstyring
  • Brake Calipers In Black
  • Carpeting And Piping Colors Match To Basic Color
  • CupHolder and Smoker package
  • DAB
  • EVO-TRIM - Sportivo Alcantara unicolor. Skinn på s
  • Folie i front
  • Leveres på helt nye Pzero dekk
  • Liftinsystem with Magneto-rheologicsuspension demp
  • Multifunctional Steering Wheel In Alcantara
  • Parksensor foran og bak
  • Rear Bumper Matt Black,
  • RearDiffuser High Gloss Black
  • Rims Narvi 20" Forged Shiny Black
  • Ryggekamera
  • Sort interilør med kontrast stitching Arancio Dryo
  • Spesialfargen Arancio Xanto
  • Sportseter, nye typen som kom som valg ved EVO
  • Sydd Lamborghinioksen i nakkepute
  • Transparent Engine Bonnet

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Olav Brunborgs vei 6, 1396 Billingstad
Kart
BYMEDHUS AS logo

BYMEDHUS AS

Se butikkside på FINN

Lenker

  • ,Se forhandlerens 62 annonser i denne kategorien
  • ,Besøk nettsiden,

Autorisert forhandler av

  • ,mclaren
Org.nr.: 919419415·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

382204592

Sist oppdatert

26. mai 2025, 12:03

Referanse

2654

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Lamborghini
Lamborghini Huracan