Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båtplasser til salgs/leie
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Båtplasser til salgs/leie

Bildegalleri

(1/1)
Bergen
Inaktiv

Ønsker å bytte båtplass i Sandviken i Maasen båtforening

Pris

100 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Beskrivelse

Båtplass i Maasen Båtforening på Måseskjæret 250 cm bred. God plass til båten vår som er 21 fot. Strøm tilgjengelig og betales av leietaker. Vann tilgjengelig og inkludert. Båtforeningens regelverk må overholdes Plassen er oppgitt til 250 cm men er nok noe bredere. Ligger i ytterste rekke. Ønsker å bytte til båtplass lenger inne. Kan være bredere, men ikke noe krav. Kan betale mellom legg for å bytte. Ikke interessert i salg kun bytte!

Betaler inntil 100.000,- i mellomlegg

Spesifikasjoner

Bredde
250 cm
Sted
Båtplass i Maasen Båtforening i Sandviken byttes.
Salgsform
Til leie

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

5035 Bergen
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

381049682

Sist oppdatert

7. august 2025, 14:01

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.