Bildegalleri
GRILLO FD 500
Pris
189 900 kr (ekskl. mva.)

Borg Maskin AS
Per Ludvig Spydevold
Beskrivelse
2STK OVERLIGGERE TIL KNALLPRIS. KR 189.900,- EKS MVA. FRA 2021 Vi rydder på lageret for å få plass til årets modeller. Vi har 2stk GRILLO FD 500. FD 500 er en modell som er laget for å tette hullet mellom FD 450 som har bensinmotor og framhjulstrekk og FD 900 som har dieselmotor og 4wd. FD 500 har framhjulstrekk (hydrostatdrift) og en 18 hk Kubota 722 3-sylindret Stage 5 dieselmotor. Differensialsperre og god vektfordeling gjør at maskinen likevel har svært god fremkommelighet. Svingradius er på 32 cm. Klippepanna er 113 cm bred og er utstyrt med to store og en liten kniv. Oppsamleren er på 700 liter. GRILLO lager fantastiske oppsamlere som fungerer under de fleste forhold. De suger til og med vått gress og løv. Alt som suges inn i oppsamleren, finkuttes og fordeles jevnt i tanken ved hjelp av en pendlende enhet oppunder taket. Når tanken er full, stanses knivene. Oppsamleren er høyttippende (190 cm) med et overheng på 15 cm. Klippehøyden justeres trinnløst (2,5-9 cm) fra førersetet med en elektrisk bryter. Klippepanna kan heves i front for enklere vedlikehold av kniver eller rengjøring etter bruk. Bioklipp-sett er tilgjengelig som ekstrautstyr. Komfortabel førerplass med et behagelig, justerbart sete. Selvrensende radiatorgitter. Vifta snur retning når den kjenner at gitteret begynner å tetne til. KLIPPEKAPASITET: 7500 m²/t. STØRRELSE (med klippeaggregat): Lengde: 271 cm Bredde: 119 cm Høyde: 151 cm (veltebøylen senket) 193 cm (veltebøylen hevet) BAKKEKLARING: 12 cm SPORVIDDE: 110 cm Ta kontakt for flere opplysninger.
Spesifikasjoner
- Merke
- GRILLO
- Modell
- FD 500
- Kategori
- Plen- og parkmaskiner
- Modellår
- 2021
- Vekt
- 630 kg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.