Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Zitarra

Bildegalleri

(1/39)
Flateby

Zitarra Z7

NY PRIS og nye bilder! Kjempefin daycruiser Ziterra Z7

Modellår

2008

Lengde

23 fot

Type motor

Innenbords

Seter

7

Pris

250 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Selger min Zitarra Z7 2008 23 fot Daycruiser med Volvo Penta D3. Dette er en kjempefin familiebåt som bruker veldig lite diesel. Har hatt den i 5 år og kostet på den over 100.000,- i utstyr. Båten har vært vinterlagret innendørs så lenge den har vært i mitt eie. Motor har gått ca. 280 timer. Har hatt service på motor og drev 2024. Ny starter i 2024. Ferdig bunnsmurt i 2026. Nye vinduer i kalesjen 2024. Baugpropell. Fjernstyrt ankervinsj. Trimflaps. Elektrisk toalett ny i 2024. Godt med lagringsplass. Grå utvendig foliering lagt på i 2023. Folien har noen rifter her og der men kan lett fjernes hvis man ønsker det. Sprekk i venstre rute foran som ikke sjenerer ved kjøring (se bilde). Båten ligger på vannet i Oslo. Kan selge med båthenger. Det er ikke den det er bildet av, har kjøpt ny Zepro 3500 henger med elektrisk vinch med fjærnkontroll. selger båten for 200,000,- ferdig prutet. Satt ned prisen betraktelig. Tar i mot seriøse bud.

Spesifikasjoner

Merke
Zitarra
Modell
Z7
Modellår
2008
Type
Daycruiser
Drivstoff
Diesel
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
160.0 hk
Motorfabrikant
Volvo Penta D3
Type motor
Innenbords
Topphastighet
30 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
1 700 kg
Lengde i fot
23 fot
Dybde
80 cm
Bredde
230 cm
Sitteplasser
7
Soveplasser
3
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
ZBG344

Utstyr

Simrad 7 tommer kartplotter ny i 2023

Baupropell ny 2023

Elektrisk ankervinsj ny 2023

Elektriske trimflaps

Elektrisk toalett ny i 2024

Alpine DAB stereo ny 2021

Kjøleskap

Flyttbar gass kokeplate

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1911 Flateby
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

372607340

Sist oppdatert

29. april 2026, 15:06

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Zitarra
Daycruiser