Bildegalleri
Bjølseth 550
1988
1 375 kg
694 cm
6
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Telt og eldre paviljong følger med.
Leie frem til og med 30. september 2026 er betalt.
Innvendig er det kjøpt ny madrass til den store sittegruppen, og gamle puter er fjernet/kastet. Har også skiftet ut gardinene.
Vogna er på andre linje fra stranda, så kjapt og lett å komme seg dit.
Vogna er i god stand tatt alder i betraktning. Noen bruksmerker og skader her og der, som man må regne med når vognen er såpass gammel. Har gått over mange lister med fugemasse.
Platteng foran vogna, samt paviljong.
Elektrisitet i god stand. Kjøleskap fungerer ikk pr nå, men mulig det kan fikses. Gass og vann er i orden.
En veldig trivelig campingplass med fine fellesområder og fantastisk strand.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Bjølseth
- Modellår
- 1988
- Type campingvogn
- Campingvogn
- Lengde i cm
- 694 cm
- Bredde
- 225 cm
- Totalvekt
- 1 375 kg
- Egenvekt
- 1 090 kg
- Nyttelast
- 285 kg
- Soveplasser
- 6
- Campingvognen står i
- Norge
- Garanti
- Nei
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- Fortelt, Sommer
- Gassuttak
- Kjøleskap
- Sentralvarme
- Sommerhjul
- Varmtvann
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.