Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Bavaria S33 HT
Flott Bavaria S33 HT - siste sjanse før vinteropplag bookes
2021
36 fot
Innenbords
8
Pris
2 190 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Dette er en praktisk og sporty familiebåt med masse utstyr. Praktisk som en hytte med 360 grader strandlinje, og sporty nok med en maksfart på 33 knop. Den er romslig til en familie på fire, og samtidig ikke større enn at den er greit håndterbar i trange havner midt i fellesferien.
Thrustere både foran og bak, med joystick og fjernkontroll, gjør det enklere å legge til i all slags vær. I tillegg kan du få hjelp av kamera akter. Elektrisk ankervinsj i baug og akter bidrar til god kontroll i uthavn og på svaj. 12 tommer kartplotter gjør det enkelt å planlegge turen og navigere sikkert underveis.
Toalettet er oppgradert til elektrisk ferskvannstoalett. Dette gir mindre lyd og mindre lukt enn saltvannstoaletter, samtidig som det bruker mindre vann og dermed ikke fyller septiktanken like raskt. Badet er i tillegg utstyrt med håndvask og en romslig og praktisk dusj. Det er i tillegg ferskvannsdusj med varmtvann på badeplattformen. Perfekt etter et morgenbad i sjøen.
Det er ettermontert en praktisk vannvarmer til varmtvannsberederen som gir varmtvann også i uthavn. Den originale varmtvannsberederen varmer kun på landstrøm eller når motoren er i drift.
Båten har fire gode faste sengeplasser med oppgraderte madrasser. I dobbeltsengen foran er original madrass byttet ut, pluss en spesialtilpasset overmadrass. Sengen i stikcabinen har original madrass med ekstra overmadrass. Det er også mulig å senke bordet oppe i cockpit og legge på ekstra pute (følger med) for ytterligere to soveplasser. Skrogvinduer og luker slipper inn rikelig med lys og luft, men har også solskjerming og innsektsnett.
Det er spesialsydd solskjerming til vinduene oppe i cockpit. Dette gir mindre innsyn og skjermer godt for sterk sol.
Tekstiltak og kalesjevegger kan åpnes og gi deg en åpen båt på soldager, og en lukket og lun båt på dager med dårlig vær. Tak over førerplass åpnes enkelt ved å skyve det bakover, og kan stenges på sekunder ved regn eller mye sjø. Cockpiten er romslig og perfekt både til soling på dagen og som stue på kvelden.
Webasto varmeren fungerer godt og varmer raskt opp både inne og oppe i cockpit. Det er ettermontert ekstra ventiler for mer effektiv spredning av varmen.
Det er et kjøleskap og dobbelt gassbluss både nede i salongen og oppe i cockpit. I tillegg er det en romslig oppvaskkum nede, og en liten vask oppe.
250 liter vanntank holder godt til både dusj og oppvask.
Bavaria endret gearsystem i 2021 og det gir smothere gearoverganger
Båten er velholdt, service er tatt etter boka i 2023 på 196 timer, og den fremstår generelt som ny uten sjenerende merker, slitasje eller lukt. Motortid nå ca 300 timer.
Båten ble kjøpt ny april 2021 hos Bavaria båt Norge AS i Leangbukta og solgt til nåværende eier i mai 2024.
Båten har plass i Aker Brygge Marina og plassen kan beholdes ut sommersesongen (September).
Spesifikasjoner
- Merke
- Bavaria
- Modell
- S33 HT
- Modellår
- 2021
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 380 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 33 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 6 500 kg
- Lengde i fot
- 36 fot
- Dybde
- 130 cm
- Bredde
- 331 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- ACM 938
Utstyr
Vannvarmer til varmtvannsbereder
Solskjerming på alle glassvinduer
Smart Power pakke elektrisk ankervinsj foran
Elektrisk lensepumpe i motorrom
Bennet elektrisk trimflaps
Baugpropell SE60 ink eget batteri
Norgespakke klima
Anker og kjetting baug
Cockpitkalesje med syrefast bøyler
Suntex puterrekk i cockpit
Forlenget badeplatform i teak look
Dusj baderom
Fusion multimedia pakke
Stereo med DAB+ fjernkontroll
4 høytalere
Bluetooth
USB tilkoblinger
Webasto varmer
Lyspakke interior med indrekte LED belysning
Teak på cokpit dørk
Ekstra 12V kjøleskap i cockpit
Solskjerming i salong og lugarer
Ekstra gasskokeplate i cockpit
6 fendere med liner
Fortøyningstau
Flagg og flaggstang
2 stk landstrømskabler
Start og 2x forbruksbatteri
Flerfarget lys under badeplattform perfekt for nattbad
Fenderholder akter
Elektronisk gearsystem (nytt fra 2021)
Davitt til Jolle på badeplatform
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.