Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
BMW 5-serie
535i
1988
300 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Bilen er importert, momsent men ikke registrert på skilter;
http://www.toll.no/templates_TAD/RegistrationTaxAlt.aspx?id=117403&epslanguage=no&step=1
Bilen er svært pen både i karosseri og lakk. Bilen er av de aller første produserte E34´ene, da den faktisk er produsert i 1987, og førstegangsregistrert i 1988. Bilen har hatt to tidligere eiere og det følger fullstemplet service til 220 000 km og deretter av tidligere eier som var mekaniker og BMW entusiast.
Det er gjort en hel del oppgradering med motor. Annet type innsug, andre ventiler, trimkam fra Dr.Schrink 284 grader´s, superchip med tilegg i programvaren for Dr. Schrink hvor turtallsperren er flyttet til 6900 rpm. Det er også K&N filter samt et helt rått sportavgassystem fra Ferrita.
Videre kan jeg nevne at det er kjøpt inn NYTT i posen M3 E30 Sport Evolution ratt i skikkelig Alcantara stoff. Belyst M5 girkule. Alt av bremser er renovert og pulverlakkert, det er montert hardere bremseklosser, Teflon bremseslanger. Senket 40/30 og helt nye Bilstein dempere. Det står på bilen i dak gode Michelin Pilot Sport PS2.
Bilen er av den sjeldne sorten og fremstår som uvanlig pen og må oppleves, ses og høres!
Det kan følge med NY radiator til 535 i eske (nypris 4500 hos GS) for 2000.-
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- 5-serie
- Modellår
- 1988
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 211 hk
- Slagvolum
- 3,5 l
- Kilometerstand
- 300 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Girkassebetegnelse
- 5 Trinns
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Blå
- Fargebeskrivelse
- Cirrus Blue Metallic
- Interiørfarge
- Grå
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Alarm
- Bagasjeromstrekk
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Farget glass
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Metallic lakk
- Midtarmlene
- Oppvarmede seter, foran
- Radio/CD
- Sentrallås
- Servostyring
- Sommerdekk på felg
- Takluke
- Vinterdekk på felg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.